Olimpia Grudziądz pokonała 2:1 Chrobrego Głogów

Karol Piernicki
Bartosz Jaroch (w zielonej koszulce) zdobył wyrównującego gola dla Olimpii w meczu z Chrobrym Gerard Szukay
Piłkarze z Grudziądza podnieśli się po dwóch ligowych porażkach i wreszcie zwyciężyli. Wygrana z beniaminkiem z Głogowa nie przyszła jednak wcale łatwo.

To goście pierwsi objęli prowadzenie, kiedy zaskakującym strzałem zza linii pola karnego popisał się Wołodymyr Hudyna. Biało-zielonym udało się wyrównać jeszcze przed przerwą.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Denisa Popovica piłkę do siatki skierował Bartosz Jaroch.

W drugiej połowie początkowo Chrobry miał przewagę i stworzył sobie dogodne sytuacje. To Olimpia jednak - za sprawą kapitalnego uderzenia rezerwowego Roberta Szczota - zadała decydujący cios i wygrała 2:1.

Olimpia - Chrobry 2:1 (1:1)

0:1 - Hudyma (24`), 1:1 - Jaroch (41`), 2:1 - Szczot (73`).

OLIMPIA: Wróbel - Jaroch, Łabędzki (żk), Piter-Bucko, Banasiak - Rogalski (46. Szczot, żk), Elsner, Smoliński (76. Kłus), Popovic, Szymański (46. Kaczmarek) - Cieśliński.