Awanse w Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy

Materiał informacyjny Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy sp.k.
Wraz z początkiem 2021 roku do grona wspólników zarządzających Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy sp.k. dołączyli długoletni wspólnicy spółki – radcowie prawni Izabela Błaszkiewicz oraz Paweł Cioban. Każdy z Partnerów od kilku lat wnosił i rozwijał swój obszar specjalizacji prawnej, wokół którego zbudowane zostały zespoły prawników.

- Nowi Wspólnicy Zarządzający to osoby niezawodne, dynamiczne, z doskonałą znajomością prawa i rozumieniem biznesu. Ich awans przyjmuję z ogromną satysfakcją. Uważam, że jest to dobra wiadomość dla Klientów oraz samej Kancelarii i Zespołu. Serdecznie gratuluję! – tak komentuje Jarosław Ostrowski, współzałożyciel Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy w Toruniu.

Izabela Błaszkiewicz jest radcą prawnym od 2009 r., rok wcześniej złożyła egzamin sędziowski w Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku. W Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy kieruje praktyką prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz działem ochrony danych osobowych. W kręgu jej aktualnych zainteresowań jest prawo nowoczesnych technologii. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie zarządom spółek wielu branż we wszelkich aspektach pracowniczych. Reprezentuje przedsiębiorców w procesach sądowych kształtujących linie orzecznicze. Jest członkiem Platformy HR przy Pracodawcach RP oraz współzałożycielką Fundacji Pomocy Dzieciom Daj Abyś Dostał.

Paweł Cioban jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem, kieruje oddziałem Kancelarii w Trójmieście. W Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy odpowiada za rozwój praktyki prawa korporacyjnego oraz fuzji i przejęć. Zajmuje się w szczególności prawem rynku kapitałowego oraz prawem rynków finansowych, zapewniając bieżącą opiekę prawną podmiotów z branży finansowej. Uczestniczy w prowadzeniu negocjacji inwestycyjnych oraz w realizacji inwestycji prowadzonych przez fundusze kapitałowe. Prowadzi procesy transformacyjne spółek, a także procesy związane z restrukturyzacją i sprzedażą podmiotów.

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp.k. posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych, pod tym brandem działa na rynku od 2012 r. Obecnie prowadzi biura w Toruniu oraz Gdyni. Zatrudnia ponad 40 prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Według Rankingu Kancelarii Prawniczych, przygotowanego przez dziennik „Rzeczpospolita”, Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy została uznana za największą w regionie kujawsko-pomorskim w 2020 roku.

Dodaj ogłoszenie