Aż sześć goli toruńskich futsalistów. Mamy zdjęcia z wygranego meczu i trybun!

Piłkarze FC Reiter Toruń odnieśli zwycięstwo 6:3 (4:2) ze Słonecznym Stokiem Białystok. Już w pierwszej połowie hat-trickiem popisał się Marcin Mrówczyński. Pozostałe bramki zdobyli Kolumbijczycy - dwie Daniel Gallego Garcia, a jedną Jeffer Ortiz. Dla toruńskiej drużyny jest to pierwsza wygrana w trzecim rozegranym spotkaniu w bieżącym sezonie Futsal Ekstraklasy. Mamy dużo zdjęć z meczu i trybun - zobacz je na kolejnych stronach ->>>>Czytaj również:Żużlowi kibice opanowali Toruń! Miasto żyje żużlem przed Grand Prix [zdjęcia]Pewne zwycięstwo Elany. Mamy zdjęcia z meczu i trybun!Tak kibicowaliście młodym żużlowcom. Zdjęcia z trybun na SGP2Parkrun Toruń po raz 314. Biegacze zaczęli weekend na sportowo [zdjęcia] Piotr Lampkowski
Piłkarze FC Reiter Toruń odnieśli zwycięstwo 6:3 (4:2) ze Słonecznym Stokiem Białystok. Już w pierwszej połowie hat-trickiem popisał się Marcin Mrówczyński. Pozostałe bramki zdobyli Kolumbijczycy - dwie Daniel Gallego Garcia, a jedną Jeffer Ortiz. Dla toruńskiej drużyny jest to pierwsza wygrana w trzecim rozegranym spotkaniu w bieżącym sezonie Futsal Ekstraklasy. Mamy dużo zdjęć z meczu i trybun - kliknij w przycisk "Zobacz galerię" aby je obejrzeć.