Nasza Loteria

Bezdomny błądzi po szpitalu dziecięcym. Rodzice przerażeni. Władze szpitala bezradne

Alicja Cichocka-Bielicka
Alicja Cichocka-Bielicka
Władze Szpitala Dziecięcego bezradne wobec bezdomnego, który spędza noce na korytarzu i w toaletach lecznicy, budząc postrach wśród rodziców hospitalizowanych dzieci.CZYTAJ DALEJ >>>>>Polecamy: TOP 10 miejsc, gdzie popełnia się błędy na egzaminach na prawo jazdy w Toruniu. Dane z WORDZobacz także: Tak prezentował się Toruń i okolice w śniegu. Zdjęcia z lat 90., 80. i 70.
Władze Szpitala Dziecięcego bezradne wobec bezdomnego, który spędza noce na korytarzu i w toaletach lecznicy, budząc postrach wśród rodziców hospitalizowanych dzieci.CZYTAJ DALEJ >>>>>Polecamy: TOP 10 miejsc, gdzie popełnia się błędy na egzaminach na prawo jazdy w Toruniu. Dane z WORDZobacz także: Tak prezentował się Toruń i okolice w śniegu. Zdjęcia z lat 90., 80. i 70. Grzegorz Olkowski
Władze Szpitala Dziecięcego bezradne wobec bezdomnego, który spędza noce na korytarzu i w toaletach lecznicy, budząc postrach wśród rodziców hospitalizowanych dzieci.
od 7 lat
Wideo

Jakie korzyści niesie morsowanie? - flesz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nowosci.com.pl Nowości Gazeta Toruńska