Biznesmen i Firma Roku 2016

Biznesmen i Firma Roku 2016

Sławomir Bobbe

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

Biznesmen i Firma Roku 2016

©Jakub Woźniak

Czas wybrać najlepszy biznes 2016 roku!
Biznesmen i Firma Roku 2016

©Jakub Woźniak

Są świetnymi pracodawcami? Ciągle się rozwijają? Są innowacyjni? Zgłoś nam kandydatury, nagrodzimy je w naszym plebiscycie.

Przed nami kolejna edycja prestiżowego plebiscytu Biznesmen i Firma Roku 2016. Decydujący głos będą mieli zarówno Czytelnicy jak i Kapituła.
Biznesmeni, menedżerowie i właściciele firm - od nich zależy obraz naszego regionu. To oni kreują gospodarkę, tworzą miejsca pracy i wprowadzają innowacje, z których korzystamy my wszyscy. Tego, kto w minionym roku okazał się najbardziej efektywny przedsiębiorcą dowiemy się już niedługo na Gali "Biznesmena i Firmy Roku 2016"!

30 marca spotkamy się z Państwem w hotelu Słoneczny Młyn, gdzie za swoje osiągnięcia zostaną uhonorowani kluczowi przedsiębiorcy z Kujaw i Pomorza. Spośród tych, którzy zostaną zgłoszeni do naszego plebiscytu, zwycięzców w kategoriach "Firma Roku 2016 - Najlepszy Pracodawca" i "Biznesmen Roku 2016" wskaże Kapituła złożona ze specjalistów ze świata biznesu, gospodarki i ekonomii. Równie ważny jak głos ekspertów, jest dla nas głos lokalnej społeczności, dlatego to Czytelnicy "Expressu Bydgoskiego" i "Nowości-Dziennika Toruńskiego"" drogą głosowania SMS-owego, wyłonią swoich laureatów w trzech kolejnych kategoriach - "Biznesmen Roku 2016", "Kobieta Biznesu Roku 2016" oraz "Biznesowy Debiut". Na laureatów naszego plebiscytu czeka więc w sumie pięć statuetek.

Każdego roku w ceremonii wręczenia nagród udział biorą nie tylko prezesi i dyrektorzy najprężniejszych przedsiębiorstw w województwie, ale także ważne osobistościz naszego regionu. Warto być z nami, w tym szczególnym dniu, dlatego już teraz zachęcamy naszych Czytelników do aktywnego udziału w wyłonieniu zwycięzców.

Poniżej przedstawiamy kategorie, w których o wyborze zwycięzców zadecyduje Kapituła:

Firma Roku 2016 - Najlepszy Pracodawca
Biznesmen Roku 2016

Natomiast nasi Czytelnicy zadecydują o trzech tytułach:
Biznesowy Debiut
Kobieta Biznesu Roku 2016
Biznesmen Roku 2016

Oznacza to, że zarówno kapituła jak i Czytelnicy będą mogli wybrać Biznesmena Roku 2016 według własnego uznania (co nie wyklucza, że może być to ta sama osoba).
Zachęcamy już teraz do zgłaszania kandydatów do plebiscytu i walki o trzy tytuły - przyznawane drogą głosowania SMS-owego!
Aby zgłosić kandydata lub firmę, należy wypełnić ankietę, która znajduje się na stronie po kliknięciu na powyżej wymienione kategorie (to m. in. na jej podstawie Kapituła przyzna punkty i wybierze zwycięzców).

Jak będzie przebiegał nasz plebiscyt?
Od 27 stycznia do 12 lutego trwać będzie etap zgłaszania kandydatów do plebiscytu. Potem przez kilka dni - od 13 lutego do 16 lutego kapituła wyłoni kandydatów w każdej z kategorii plebiscytu.
Od 17 lutego do 10 marca trwać będzie głosowanie SMS, w którym Czytelnicy wskazywać będą tych, którzy zasługują, według nich, na końcowe zwycięstwo. Natomiast 30 marca odbędzie się Gala Finałowa w hotelu Słoneczny Młyn, na której przedstawieni zostaną zwycięzcy każdej z plebiscytowych kategorii, którzy wyjdą z uroczystego spotkania ze statuetką w ręku.
Załączniki


Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo