Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 Resovia Rzeszów

1 1 połowa

Resovia Rzeszów

0

0 1 połowa

• W drugiej połowie działo się dużo mniej niż w pierwszej. Bruk-Bet Termalica spokojnie kontrolowała przebieg meczu i korzystała z prowadzenia. Gdy wydawało się, że "Słoniki" wygrają 1:0, w ostatniej akcji meczu rezultat podwyższył Roman Gergel. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego z kompletem zwycięstw są wiceliderem Fortuna 1 Ligi, a w tych rozgrywkach nie stracili jeszcze nawet gola. To już wszystko na dziś, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! Bruk-Bet wygrywa z Resovią 2:0!

• Fatalny błąd Wojciecha Daniela, który stracił piłkę z dala od bramki, a do "pustaka" trafił Roman Gergel!

• GOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! ROMAN GERGEL!

• Vlastimir Jovanović z żółtą kartką.

• Odkryta Resovia naraża się na kontry. Gospodarzom brakuje w nich precyzji, ale i tak spokojnie kontrolują oni końcówkę spotkania.

• Cztery minuty doliczył jeszcze arbiter.

• Gospodarze w ofensywie, ale w ostatnich minutach wyraźnie brakuje im dokładności. Resovia jest dość bezradna.

• Uderzenie Stefanika, piłka przeszła jednak nad poprzeczką.

• Ostry wślizg Marcina Grabowskiego i żółta kartka dla piłkarza gospodarzy.

• Nie ma też Adriana Dziubińskiego. Wszedł Karol Twardowski.

• Ostatnie zmiany w Resovii. Zszedł Michał Kuczałek, pojawił się Bartłomiej Wasiluk.

• Dawid Kubowicz ratował się faulem na 25. metrze. Zasłużył na żółtą kartkę.

• Blisko drugiego gola dla Bruk-Betu! Po uderzeniu Gergela piłka przeleciała nieznacznie obok słupka, był tam jeszcze rykoszet, więc skończyło się na rzucie rożnym.

• Występ kończy także Patrik Misak. Za niego Martin Zeman.

• Podwójna zmiana w Bruk-Becie. Schodzi Paweł Żyra, pojawia się Vlastimir Jovanović.

• Cezary Demianiuk upomniany żółtą kartką.

• Uderzenie w mur, po dobitce i rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

• Rzut wolny dla gości na 20. metrze. Będzie dobra okazja na strzał.

• Groźnie pod bramką Bruk-Betu, instynktownie broni Loska!

• Mateusz Grzybek faulował rywala po lewej stronie boiska, na wysokości pola karnego. Zarobił żółtą kartkę.

• Gospodarze wciąż są stroną przeważającą. Teraz wywalczyli rzut rożny.

• Była okazja na kontrę dla gospodarzy, ale skończyło się faulem jednego z piłkarzy Bruk-Betu w ofensywie.

• Schodzi także Szymon Feret. Za niego Rafał Mikulec.

• Mamy podwójną zmianę w Resovii. Schodzi Przemysław Brychlik, zastępuje go Dawid Rogalski.

• Grzybek dobrze podał do Orzechowskiego, lecz strzał tego drugiego był niecelny.

• Dośrodkowanie w pole karne Resovii nieco zbyt głębokie. Łapie piłkę Daniel.

• Pierwsza niezła akcja gospodarzy, jeden z nich starał się uderzać przewrotką, lecz nie trafił czysto w piłkę.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają już na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

• Resovia rozpoczęła ten mecz dużym animuszem, ale Bruk-Bet szybko wyszedł na prowadzenie dzięki uderzeniu Artema Putiwcewa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W dalszej części pierwszej połowy przewaga "Słoników" była coraz większa - dwie niezłe okazje miał między innymi Michał Orzechowski, ale wynik na razie się nie zmienił. Czy w drugiej części meczu doczekamy się kolejnych goli? Wracamy już za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Gergel chciał sprytnie zagrać z rzutu wolnego w kierunku Wlazły, ale piłka w rękach golkipera Resovii.

• Aż cztery minuty dolicza do pierwszej połowy arbiter.

• Przechwyt Bruk-Betu w środku pola, piłka dotarła do Misaka, ten od razu oddał strzał, lecz Daniel sparował piłkę na rzut rożny.

• Od dłuższego czasu w ataku pozycyjnym gospodarze. Ostatni kwadrans pierwszej połowy zdecydowanie należy do nich.

• I kolejny korner, tym razem wywalczony przez Grabowskiego.

• Akcja Żyry i Grabowskiego po lewej stronie, z pola karnego uderzał Orzechowski, ale piłka po rykoszecie wyszła jedynie na rzut rożny.

• Jeden z graczy Resovii wyszedł sam na sam z bramkarzem, minął już nawet Loskę, lecz arbiter dopatrzył się spalonego i przerwał akcję.

• Mateusz Grzybek ostro potraktował jednego z rywali, arbiter odgwizdał przewinienie.

• Stefanik dośrodkował z prawej strony w pole karne, ale piłka wylądowała w rękach Daniela.

• Mogło być 2:0! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka przeszła między wszystkimi piłkarzami, a na koniec przeleciała tuż obok słupka!

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Zszedł Maksymilian Hebel, zastąpił go Kamil Radulj.

• Świetna indywidualna akcja Michała Orzechowskiego zakończona strzałem, uderzenie zostało jednak zablokowane przez jednego z obrońców!

• Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Bruk-Betu, był jednak spalony.

• W ataku pozycyjnym Bruk-Bet, czujna na razie obrona Resovii.

• Sporo stałych fragmentów ma na początku meczu Resovia. Obrońcy "Słoników" radzą sobie jednak z kolejnymi dośrodkowaniami.

• Spore problemy miał teraz Wojciech Daniel. Zawodnik Bruk-Betu omal nie zabrał mu piłki, ale ostatecznie wyratował się bramkarz gości.

• Bardzo szybko wychodzą na prowadzenie gospodarze! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Artem Putiwcew i mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BRUK-BETU! PUTIWCEW!

• Odpowiedź gospodarzy. Daniel broni strzał Misaka.

• Od ataków zaczyna Resovia. Obrońcy gospodarzy radzą sobie z zamieszaniem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Gramy!

• Będzie to pierwsze oficjalne spotkanie miedzy Bruk-Betem i Resovią. Przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020 obie drużyny mierzyły się w sparingu. Wówczas 2:1 wygrali rzeszowianie.

• Resovia rozgrywki Fortuna 1 Ligi rozpoczęła od wygranej 3:0 z Puszczą Niepołomice. Później beniaminek przegrał jednak 0:2 z Górnikiem Łęczna oraz 0:4 z Miedzią Legnica.

• Bruk-Bet znakomicie rozpoczął sezon 2020/2021. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego wygrali wszystkie trzy ligowe spotkania i awansowali dalej w Fortuna Pucharze Polski. Mało tego, w żadnych z czterech oficjalnych meczów nie stracili nawet gola. Czy zwyciężą również dzisiaj?

• Tak prezentuje się wyjściowa jedenastka oraz ławka rezerwowych Resovii:

• Oto skład i ławka rezerwowych Bruk-Betu Termaliki:

• Czas na ostatni sobotni mecz w Fortuna 1 Lidze! W Niecieczy Bruk-Bet Termalica, która świetnie rozpoczęła sezon, mierzy się z beniaminkiem, Resovią Rzeszów. Pierwszy gwizdek arbitra już o 20:00. Zapraszamy na relację na żywo!