Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 2 Wisła Kraków

Wisła Kraków

2

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień Bruk-Bet Termalica Nieciecza pojedzie do Białegostoku na mecz z Jagiellonią, natomiast Wisła Kraków zagra u siebie z Rakowej Częstochowa.

• Dzięki temu zwycięstwu Wisła utrzymuje pozycję lidera PKO Ekstraklasy, jednak już wieczorem może ją wyprzedzić Legia Warszawa.

• Koniec meczu w Niecieczy! Po bardzo interesującym meczu Bruk-Bet Termalica remisuje z Wisłą Kraków 2:2!

• Piotr Wlazło został ukarany żółtą kartką za pretensje w kierunku arbitra.

• Natomiast Sebastian Bonecki zmienił Michala Hubinka.

• Ostatnie dwie zmiany w szeregach Bruk-Betu. Marcin Wasielewski pojawił się w miejsce Mateusza Grzybka

• Szybka akcja Termalici i jeden z graczy gospodarzy trafił w słupek wiślackiej bramki!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej dziewięć minut!

• Po znakomitym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dora Hugiego wprost na głowę Macieja Sadloka, ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Maciej Sadlok doprowadza do wyrównania!

• Nemanja Tekijaski ucierpiał przy jednym ze starć.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego świetnie wyłapał Tomasz Loska.

• Wisła Kraków wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Bruk-Betu.

• Zmiana także w zespole gospodarzy. Samuel Stefanik pojawił się w miejsce Adama Radwańskiego.

• Natomiast Nikola Kuveljić pojawił się w miejsce Gieorgija Żukowa.

• Felicio Brown Forbes zmienił Michala Skvarkę

• Aż trzy zmiany w szeregach Wisły Kraków. Hubert Sobol pojawił się w miejsce Konrada Gruszkowskiego

• Konrad Gruszkowski został ukarany żółtą kartką za faul na połowie przeciwnika.

• Natomiast Patryk Czarnowski pojawił się w miejsce Murisa Mesanovića.

• Dwie zmiany w szeregach Bruk-Betu. Kacper Śpiewak zmienił Ernesta Terpiłowskiego

• Ostatnie minuty nie były najbardziej interesujące. Żaden z zespołów nie kwapi się do ataku na bramkę rywala. Może to dziwić kibiców Wisły, która przegrywa to spotkanie.

• Druga zmiana w zespole Wisły Kraków. Dor Hugi pojawił się w miejsce Yawa Yeboaha.

• Mateusz Młyński wpadł z piłką w pole karne gospodarzy, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Znakomite uderzenie Piotra Wlazło z rzutu wolnego i Bruk-Bet znowu prowadzi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Piotr Wlazło trafia bezpośrednio z rzutu wolnego!

• Ostry faul na Mateusz Grzybku blisko pola karnego Wisły i gospodarze będą mieli szansę na drugą bramkę!

• Adam Hlousek dostał piłkę po lewej stronie, ale jego dośrodkowanie przeszło całe pole karne gości i wyszło na aut.

• W drugiej połowie nieco więcej z gry ma Wisłą Kraków. Goście częściej utrzymują się przy piłce, ale nadal mają problemy z przedostaniem się pod bramkę rywali.

• Konrad Gruszkowski dostał piłkę po prawej stronie boiska, minął rywala i dośrodkował wprost na nogę Gieorgija Żukowa, a ten z zimną krwią, precyzyjnym uderzeniem doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Gieorgij Żukow doprowadza do wyrównania!

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Bruk-Betu.

• Pierwsza zmiana w szeregach Wisły Kraków. Mateusz Młyński pojawił się w miejsce Piotra Starzyńskiego.

• Szybki kontratak Wisły Kraków zakończył się faulem na Yawa Yeboaha i goście będą mieli dobrą okazję na dośrodkowanie.

• Wznawiamy grę w Niecieczy.

• Arbiter przerwał spotkanie z powodu odpalonych rap przez kibiców na trybunach.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Niecieczy. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części gry w Niecieczy. Do przerwy Bruk-Bet Termalica prowadzi z Wisłą Kraków 1:0 po bramce Adama Radwańskiego.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Mateusz Grzybek świetnie dośrodkował w pole karne Wisły wprost na nogę Murisa Mesanovića, ale ten trafił wprost w Mikołaja Biegańskiego!

• W ogromnym zamieszaniu pod bramką Termalici piłkę przejął Jan Kliment i umieścił ją w bramce gospodarzy, jednak arbiter dopatrzył się spalonego!

• Kolejny faul gracza Termalici na własnej połowie, ale tym razem bez kartki.

• Yaw Yeboah uderzył wprost w mur graczy Bruk-Betu.

• Jan Kliment został sfaulowany blisko pola karnego gospodarzy i Wisła będzie miała szansę na bramkę wyrównującą.

• Yaw Yeboah ucierpiał po jednym ze starć.

• Michal Frydrych oddał mocny strzał zza pola karnego, ale piłka powędrowała nad poprzeczką bramki Bruk-Bet Termalici.

• Adam Radwański wpadł z piłką w pole karne Wisły, rozegrał akcję z partnerem i w decydującym momencie oddał mocny strzał pod poprzeczkę pakując piłkę do bramki "Białej Gwiazdy"!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Bruk-Bet Termalica Nieciecza obejmuje prowadzenie po trafieniu Adama Radwańskiego!

• Znakomite prostopadłe podanie Mateusza Grzybka przerwał gwizdek arbitra oznajmiający spalonego.

• Próba kontrataku Termalici, ale Mikołaj Biegański świetnie interweniował daleko od własnego pola karnego!

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Wiktor Biedrzycki.

• Dośrodkowanie piłki w pole karne Termalici wylądowało w rękach Tomasza Loski.

• Mateusz Grzybek popędził prawą stroną boiska, ale również zagrał niedokładnie.

• Matej Hanousek popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z partnerów.

• Po raz kolejny Ernest Terpiłowski spróbował swoich sił, jednak tym razem jego strzał z dystansu okazał się niecelny.

• Wisłą Kraków wreszcie wyszła z własnej połowy, ale na granicy własnego pola karnego przytomnie interweniował Tomasz Loska.

• Zakotłowało się w polu karnym Wisły po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

• Mateusz Grzybek dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale jego uderzenie znakomicie obronił Mikołaj Biegański! Tylko rzut rożny dla Termalici!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie sprawiło zagrożenia pod bramką Wisły.

• Pierwszy rzut rożny w tym meczu dla Termalici po lewej stronie boiska.

• Pierwsza akcja Bruk-Betu, ale uderzenie z okolic pola karnego Wisły minęło słupek bramki Mikołaja Biegańskiego.

• Rozpoczynamy rywalizację!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Niecieczy. Za moment rozpoczniemy spotkanie.

• Natomiast oto zestawienie Bruk-Bet Termalici Nieciecza:

• Tak prezentuje się skład Wisły Kraków na dzisiejsze spotkanie:

• Po raz ostatni oba zespoły mierzyły się w listopadzie 2017 roku. Wtedy w Niecieczy po niesamowitym spotkaniu padł remis 3:3. Decydującą bramkę na wagę remisy dla Termalici zdobył Jovanović w 88. minucie.

• Natomiast Wisła Kraków w swoim pierwszym spotkaniu tego sezonu rozbiła na własnym stadionie Zagłębie Lubin aż 3:0. "Miedziowi" mogli dobrze rozpocząć to spotkanie, ale Filip Starzyński nie wykorzystał rzuty karnego już w 6. minucie. Potem "Biała Gwiazda" zdobyła trzy bramki i pewnie wygrała.

• Przed tygodniem Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała na własnym stadionie ze Stalą Mielec 1:1. Do przerwy to "Słoniki" prowadziły, jednak na początku drugiej części spotkania Stal doprowadziła do wyrównania za sprawą pewnie wykonanego rzutu karnego przez Grzegorza Tomasiewicza.

• Witamy serdecznie! W 2. kolejki PKO Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym stadionie z Wisłą Kraków. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.