Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Chrobry Głogów

1 1 połowa

Chrobry Głogów

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Mecz pomiędzy Chojniczanką a Chrobrym rozstrzygnął się w doliczonym czasie gry, choć przez dłuższy czas utrzymywał się wynik 1:1. Michał Michalec strzelił jednak gola na chwilę przed końcem i zapewnił Chrobremu trzy punkty.

• Ostatnie minuty meczu, rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie na głowę Michalca, który pokonuje Janukiewicza! Chojniczanka raczej nie odpowie na trafienie, zabraknie jej czasu.

• GOOOOOOOL! MICHAŁ MICHALEC!

• Grzelczak dwoi się i troi! Tym razem uderzył w poprzeczkę.

• Z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Pawlik.

• Teraz próbował Surdykowski! Abramowicz instynktownie wybił piłkę z linii bramkowej.

• Świetnie z daleka przymierzył Danielewicz, ale tuż obok słupka!

• Z boiska schodzi Bach, na boisku pojawia się Nowicki.

• To mogło być 1:0 dla gospodarzy! Dośrodkowanie Grzelczaka do Przybeckiego, a skrzydłowy myli się z trzech metrów! Uderzył na wysoko nad bramką.

• Abramowicz miał trudność z obroną strzału Grzelczaka. Zawodnik gospodarzy uderzył płasko, ale futbolówka podskakiwała na nierównej murawie.

• Z boiska schodzi Żyra, na boisku pojawia się Danielewicz.

• Przybecki słynie z dużej szybkości, dlatego wypuścił piłkę przed siebie i minął dwóch rywali. Zatrzymał się na trzecim z nich.

• Janukiewicz złapał piłkę po wrzutce Machaja. To nie jest sposób na pokonanie doświadczonego bramkarza.

• Dośrodkowanie Machaja, ale Lebedyński niecelnie uderzył głową.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Tempo rywalizacji jest bardzo wysokie niemal od pierwszego gwizdka arbitra. Oba gole padły do 9. minuty, później zespoły zdecydowały się na ataki pozycyjne.

• Koniec pierwszej połowy.

• Wymuszona zmiana w Chojniczance. Z powodu kontuzji murawę opuszcza Damian Piotrowski, a za niego wchodzi Miłosz Przybecki.

• Surdykowski uderzył głową i piłka odbiła się od słupka! Rzut rożny dla gospodarzy, kolejny w ciągu zaledwie kilku minut.

• Znakomita akcja Sędziaka! Piłkarz gości minął czterech zawodników i oddał strzał na bramkę! Janukiewicz zrobił krok do przodu i dzięki temu miał w zasięgu ręki szybującą futbolówkę.

• Świetna parada Janukiewicza po strzale Machaja z piątego metra!

• Akcja gospodarzy zepchnięta niemal do narożnika boiska. Stamtąd padło jednak dośrodkowanie, które wykorzystał Boczek. Zawodnik Chojniczanki mocno uderzył na bramkę i nie dał Abramowiczowi żadnych szans.

• GOOOOOOOL! TOMASZ BOCZEK!

• Zagranie z głębi pola na prawe skrzydło. Sędziak wykorzystał błąd rywali w obronie, przejął piłkę i pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam! Uderzał na dalszy słupek, podczas gdy Janukiewicz pilnował swojej lewej strony.

• GOOOOOOOL! DAMIAN SĘDZIAK!

• Jakub Bach faulował na prawej stronie boiska. Arbiter woli mieć pod kontrolą spotkanie, dlatego od początku wyjmuje kartkę z kieszeni.

• Zaczynamy spotkanie!

• Rezerwowi:

Chojniczanka: Wnuk – Żagiel, Danielewicz, Urbański, Przybecki, Podgórski, Frygier

Chrobry: Janicki – Repka, Borecki, Nowicki, Pawlik, Wajsak, Kowalczyk

• Chojniczanka prowadzi obecnie politykę zaciskania pasa. Od trenera Macieja Bartoszka wymaga się już nie walki o drugie miejsce, ale o "jak najwyższe", co można czytać jako zapewniające utrzymanie.

• Przed sezonem wydawało się, że Chojniczanka zawalczy o historyczną ekstraklasę. Zresztą takie sygnały wysłali sami działacze tego klubu, dokonując kilku głośnych transferów. Plany jednak swoje, a ligowa rzeczywistość swoje; dzisiaj drużyna z Chojnic traci 11 punktów do pozycji premiowanej awansem.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów!