0 1 połowa

Arka Gdynia

3

1 1 połowa

• Koniec meczu! Arka w barażach zagra u siebie z ŁKS Łódź, który zremisował z GKS Tychy i tym samym zajął piąte miejsce.

• Strzela da Silva, bramkarz odbija przed siebie, ale do piłki dopada R. Wolsztyński i skutecznie poprawia

• GOOOOOOOOOOOL! R. Wolsztyński na 3:0.

• Kartka dla Bryły.

• Tempo sparingowe. Arka na pewno wygra i na pewno zagra w barażach z ŁKS Łódź u siebie.

• Szybka kontra Arki. Da Silva odgrywa do boku do R. Wolsztyńskiego, ten odgrywa pole karne, gdzie nabiegający Żebrowski podwyższa wynik.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Arki. Udana kontra!

• Dobre zachowanie ostatniego obrońcy Chrobrego oraz bramkarza.

• O dziwo Chrobry ma sporo stałych fragmentów. Po aucie wywalczył róg.

• Ciasno na połowie gospodarzy. Arka gra w przewadze, ale niewiele z tego wynika.

• Żebrowski na boisku.

• Bez zagrożenia po wrzutce gospodarzy z rzutu wolnego. Nikt nie przeciął piłki.

• Długo przy piłce była Arka. Po serii wrzutek nie stwarza realnego zagrożenia.

• Róg dla Arki.

• Trzeba pochwalić Chrobrego za ustawianie się w defensywie. Nie pozwala Arce na wjeżdżanie pod bramkę.

• Arka próbuje grać szeroko. Piłka krąży na lewej flance.

• Jeden z braci Wolsztyńskich uderzył obok lewego słupka.

• Memić dobrze popracował przy linii. Odzyskał piłkę.

• Ucierpiał jeden z zawodników Arki. Piła za faul dostał kartkę.

• Leszczyński! Dobra interwencja na linii po strzale głową.

• Arka w natarciu, ale czegoś jej brakuje.

• Oleksy w miejsce Machaja.

• Drugi z braci Wolsztyńskich pojawia się na boisku. Rafał zmienia Letniowskiego.

• W Głogowie niestety mecz nie jest świętem 1 ligi...

• Niski wchodzi za Piotrowskiego.

• I jeszcze da Silva za Alemana.

• Hiszpański za Valcarce.

• Łabojko w miejsce Rosołka.

• Gramy dalej.

• Przerwa w Głogowie. Arka prowadzi i na tę chwilę półfinałowy baraż gra u siebie.

• Długa akcja Arki. Uderzali Rosołek z Alemanem, ale nie ma podwyższenia.

• Bardzo dobry wślizg Bougaidisa. Gdyby Grek nie interweniował, w czystej sytuacji mógłby znaleźć się nabiegający Aleman.

• Nie ma drugiego gola dla Arki! Aleman w pewnym sensie został "okradziony" z asysty. Zbyt czytelnie uderzył bodaj Rosołek.

• Patrząc na przebieg meczu wydaje się, że Chrobry upatruje jedynie szans po stałych fragmentach.

• Najbardziej wysunięty zawodnik Chrobrego czeka na 35. metrze połowy. Arka w ataku pozycyjnym.

• Dobra wrzutka Machaja z wolnego. Jego kolega nie sięga piłki, więc po koźle łapie ją Kajzer.

• Arka przejęła pełną kontrolę nad meczem.

• Po dłuższej chwili Valcarce zbiera się z murawy. To on ucierpiał na własnej połowie.

• Co za glupie zachowanie doświadczonego piłkarza. Krótko przed golem otrzymał przecież kartkę!

• Ilków-Gołąb wylatuje z boiska! Chrobry gra w dziesiątkę.

• Fatalne wyprowadzenie piłki przez Chrobrego! Arka przejmuje piłkę. Aleman odgrywa, w końcu na czystej pozycji znajduje się Rosołek i ze spokojem pokonuje Leszczyńskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki!

• Ilków-Gołąb otrzymał kartkę.

• Piłka spada na siatkę za poprzeczką, ale Leszczyński i tak kontrolował jej lot.

• Na tę chwilę Arka rozgrywa baraż z ŁKS u siebie.

• To Arka prowadzi grę. Na połowie Chrobrego jednak bardzo ciasno.

• I znów niebezpiecznie. Leszczyński musiał interweniować przy bliskim słupku, bo z dośrodkowania wyszedł strzał.

• Najlepsza okazja Arki! Aleman złożył się do woleja, ale uderzył tuż obok prawego słupka.

• I ponownie Arka dobrze w destrukcji. Piłka wróciła do Kajzera.

• Arka oddala zagrożenie po rzucie wolnym. Róg.

• Chrobry wyszedł z akcją, ale po strzale trafiony został Memić.

• Na skromnej trybunie kilkadziesiąt osób. Pokazało się słońce.

• Ł. Wolsztyński pada w polu karnym, ale nie ma jedenastki dla Arki.

• Jeden z zawodników Chrobrego myślał, że jest na spalonym, więc odpuścił akcję. Wcześniej przerwany zryw Lebedyńskiego.

• Chrobry na razie dobrze pilnuje dostępu do własnej bramki.

• Piłkarzom przeszkadza w grze porywisty wiatr.

• Jeszcze raz Aleman i znowu za krótko - tym razem z rożnego.

• Fatalna wrzutka Alemana. Piłka zatrzymała się na pierwszym rywale, jedynym w murze.

• Trwa dłuższa przerwa w grze. Na boisku zjawili się medycy Arki.

• To Letniowski ucierpiał.

• Leży jeden z zawodników Arki. Będzie okazja na wrzutkę z wolnego.

• Od środka gospodarze. Chrobry w strojach pomarańczowo-czarnych, Arka na żółto-niebiesko.

• W Głogowie pochmurno, mecz toczy się na bocznym boisku.

• Ławka rezerwowych Chrobrego: Szafer, Michalec, Bryła, Michalczyk, Dziąbek, Juraszek, Niski, Oleksy, Kowalczyk.

• Ławka rezerwowych Arki: Krzepisz, Deja, Łabojko, Wilczyński, da Silva, Żebrowski, R. Wolsztyński, Siemaszko, Hiszpański.

• W ostatniej kolejce Arka przegrała u siebie z Radomiakiem 0:2. Chrobry przegrał w Rzeszowie z Resovią 0:1.

• Arka i ŁKS mają po 57 punktów. W meczach bezpośrednich to Arka ma lepszy bilans (0:0, 2:1). Jeżeli zatem obie drużyny zakończą sezon z równą liczbą punktów, to baraż odbędzie się w Gdyni.

• Przypomnijmy, że baraż Arki już w środę - 16 czerwca o godz. 20:30

• Chrobry w ostatniej kolejce walczy maksymalnie o dziewiąte miejsce. Zdecydowanie poważniejszy cel ma Arka. Wiadomo, że baraż o ekstraklasę (półfinał) zagra z ŁKS Łódź, ale nie wiadomo gdzie: czy u siebie, czy na wyjeździe. Stawką jest zatem zajęcie czwartego miejsca i tym samym gra na własnym stadionie.