Chrobry Głogów 0 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0 1 połowa

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Chrobry Głogów przegrał u siebie z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (0:2) w zaległym meczu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi.

• Mateusz Grzybek w miejsce Wasielewskiego.

• Kapitalnie opanował górną piłkę Misak, wypuścił sam na sam Czarnowskiego, który trafił jedynie w słupek!

• Dominik Piła za Banaszewskiego.

• Michal Hubinek za Pawła Żyrę.

• Patrik Misak w miejsce Radwańskiego.

• Patryk Czarnowski za Śpiewaka.

• Damian Kowalczyk za Mikołaja Lebedyńskiego.

• Kamil Juraszek zastępuje Roberta Mandrysza.

• W ostatnim momencie Banaszewskiego w polu karnym wyprzedził obrońca Termaliki.

• Przed szansą Radwański, ale nie zdołał podwyższyć prowadzenia Słoni.

• Totalna głupota Cywki! Drugi faul na kartkę w odstępie kilkudziesięciu sekund i w rezultacie czerwona kartka.

• Żółta kartka dla Cywki.

• Fantazja poniosła nieco Loskę, który z piłka przy noce wdał się w pojedynek biegowy z napastnikiem Chrobrego. Skończyło się wybiciem na aut w ostatniej chwili.

• GOOOOOOL!! 2:0!! ŚPIEWAK ZDOBYŁ EFEKTOWNĄ BRAMKĘ PIĘTĄ!!!

• A także Mateusz Machaj za Damiana Piotrowskiego.

• Marcel Ziemann za Patryka Bryłę.

• Goście mieli rzut wolny. Dośrodkowanie na długi słupek zamykał Śpiewak, ale uderzył nieczysto.

• Martin Zeman zastępuje na placu Gergela.

• 200% sytuacja zmarnowana przez Maksymiliana Banaszewskiego! Jakimś cudem strzał pomocnika Chrobrego z kilku metrów obronił Loska!

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dużo fauli i ostrej gry z obu stron.

• Faulowany przy interwencji bramkarz gości Tomasz Loska.

• Gergel miał kolejną okazję do bramki, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

• Kolejne uderzenie Wlazły po dośrodkowaniu w kornera, ale ponownie niecelne.

• Zapachniało golem! Miękką wrzutkę za plecy z najwyższym trudem wybił jeden z obrońców Chrobrego.

• Przewracany tuż przed polem karnym Adam Radwański. Będzie świetna okazja do strzału.

• Goście przypieczętowali wyraźną przewagę. Śpiewak wystawił piłkę na strzał do Gergela, który zdobył swoją 8. bramkę w tym sezonie.

• GOOOOOL!! 1:0 DLA BRUK_BETU TERMALIKI!! ROMAN GERGEL STRZELCEM BRAMKI!!

• Kacper Bieszczad znakomicie broni uderzenie głową Kacpra Śpiewaka! Słonie naciskają.

• Głową uderzał Piotr Wlazło, ale zbyt lekko i przede wszystkim niecelnie.

• Szybko stara się budować akcje Termalika. Na razie brakuje gościom wykończenia, bo dobrze broni się Chrobry.

• Z pierwszej piłki z powietrza kropnął Tomasz Cywka, ale piłka przeleciała obok bramki.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Damiana Piotrowskiego zostaje wybite głową przez obrońcę.

• Początek spotkania.

• Chrobry nie wygrał żadnego z czterech ostatnich meczów (dwa remisy, dwie porażki). Ostatnio rozbił go GKS Tychy, wygrywając 4:0. Termalica po nieznacznej porażce z Arką Gdynia 0:1 wygrała trzy razy z rzędu. Ostatnio gładko pokonała GKS Jastrzębie 2:0.

• W przypadku zwycięstwa Termalica przynajmniej na chwilę poczuje się liderem 1 ligi. Obecnie ma punkt straty do ŁKS Łódź i tyle samo meczów zaległych do rozegrania - dwa.

• Mecz Chrobrego z Termaliką miał się odbyć na początku zeszłego miesiąca, ale został przełożony z powodu powołań do reprezentacji. Drugi termin też nie został dotrzymany, bo wystąpiły zakażenia koronawirusem.

• Witamy! Odrabiamy zaległości z 8. kolejki Fortuna 1 Ligi. Chrobry Głogów zagra w południe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.