Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń

CO DALEJ PO MATURZE ?

Artykuł sponsorowany

Nowości Dziennik Toruński

CO DALEJ PO MATURZE ?
CO DALEJ PO MATURZE ?
Decyzja o wyborze kierunku studiów jest decyzją rzutującą na życie każdego z nas. W dużej mierze kształtuje ona wszystko to, z czym będziemy mieli do czynienia w naszym przyszłym życiu społecznym oraz zawodowym. Z drugiej strony – studia to również czas ożywionych przyjaźni, rodzących się pasji oraz zainteresowań, unikalnych doświadczeń pokoleniowych i życiowych rozterek charakterystycznych dla wieku dojrzałego.

Pytanie, CZY studia mogą stać się integralną częścią naszego życia nie ma już dzisiaj racji bytu – to bowiem jest oczywiste. Odpowiedź na pytanie: JAK można tego dokonać, określa istotę współczesnego procesu studiowania i umożliwia wybór oferty studiów w pełni zaspokajającej nasze oczekiwania.

Chcąc ułatwić Ci podjęcie ostatecznej decyzji Wyższa Szkoła Gospodarki przygotowała propozycje podjęcia studiów w trzech głównych obszarach:

- medycznym,
- techniczno – inżynierskim,
- społeczno – ekonomicznym.

W praktyce oznacza to, iż dajemy Ci możliwość studiowania tradycyjnych kierunków studiów oraz elastycznego ich łączenia z nowoczesnymi obszarami studiów umożliwiającymi podjęcie pracy niemal w każdym zawodzie, i niemal w każdym zakątku globu. Jesteśmy przekonani, że możliwość studiowania z rówieśnikami pochodzącymi z ponad 30 krajów świata będzie dla Ciebie unikalnym oraz niezapomnianym doświadczeniem życiowym.

Wierzymy, że oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Gospodarki jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami życiowymi oraz aspiracjami zawodowymi – umiejętne łączenie tych dwóch obszarów egzystencji jest bowiem czynnikiem wyróżniającym naszą propozycję spośród wszystkich pozostałych.

Wykładowca WSG Michał Cichoracki

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Warto zobaczyć

Weź udział w największej konferencji marketingowej w regionie!

Weź udział w największej konferencji marketingowej w regionie!

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Nowe autobusy w Toruniu WIZUALIZACJE

Gigantyczny park wodny 200 km od Torunia!

Gigantyczny park wodny 200 km od Torunia!