• Sędzia doliczył pięć minut. Druga połowa obfituje w faule.

• Rocha mija rywala, ale Rivaldinho nie sięga wrzuconej piłki.

• Jakóbowski zatrzymany faulem przez Loshaja. Jest kartka.

• A Hankę zmienia Lusiusz.

• Rocha za Sadikovicia.

• To był trzynasty strzał Cracovii i zarazem dziewiąty celny.

• Cracovia wyszła z kontrą trzech na trzech. Rivaldinho miał opcje do rozegrania na obu stronach, ale zdecydował się na strzał z daleka. Kopnął celnie, lecz w Lisa.

• Warta przeważa, ale gra dość wolno.

• Nie ma Kupczaka, jest Zrelak. Warcie została jedna zmiana.

• We własnej szesnastce padł Rivaldinho. Dobrze się zachował. Został sfaulowany.

• Ivanov brzydko fauluje, ale nie ma drugiej żółtej kartki dla Fina.

• A Loshaj wchodzi za Rasmussena.

• Zszedł Rakoczy, za niego Myszor.

• W odpowiedzi Cracovia. Zabrakło centymetrów, by Hanca przeciął podanie od van Amersfoorta. Gdyby to zrobił, byłby na pewno gol.

• Jak blisko Warta! Po rożnym Kieliba uderza głową przy lewym słupku.

• Mecz oglądają m.in. Aleksandar Vuković i Jan Mucha.

• Zasłużona kartka dla Ivanova za faul na Rivaldinho.

• A Jakóbowski za Papeau.

• Kolejne zmiany w Warcie. Trałka za Kopczyńskiego.

• Przewrotka Kuzimskiego. Celna, ale za słaba. Hrosso broni.

• Strzał van Amersfoorta. Po główce piłka mija poprzeczkę o dobry metr. Wrzucał Hanca.

• Kupczak dostał kartkę za brzydki faul w środku pola.

• Atakowała Warta, ale to Cracovia obejmuje prowadzenie. Po dograniu z lewej strony Rakoczy uderzył mocno z prawej nogi. Nikt go nie krył.

• GOOOOOOOOOOOOL! Rakoczy dla Cracovii.

• Na rozgrzewce m.in. Trałka.

• Zderzenie dwóch piłkarzy w polu karnym Cracovii. Ucierpiał Kuzimski z Jugasem. Przerwa

• Zablokowany strzał Czyżyckiego zza szesnastki. Uderzył po kornerze.

• Znów groźnie Warta. Uderzył Rodriguez. Szukał gola pod poprzeczkę, jednak Hrosso dał radę odbić piłkę.

• Słońce jeszcze oświetla stadion - głównie część połowy Warty.

• Trybuny wyzywają Wisłę. Przypominają o zbliżających się derbach.

• Jest okazja dla Warty. Czyżyckiemu odegrano piłkę, uderzył płasko, lecz zbyt czytelnie. Hrosso łapie piłkę bez problemu.

• Nieudana wrzutki Hanki. Cracovia ma jednak rzut rożny, bo dobrze zachował się Rapa.

• Gramy dalej. Od środka Cracovia.

• Czyżycki za Corryna w Warcie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Podanie do Kuzimskiego, którego doganiał już obrońca. Strzał z 20 metrów nie sprawił problemów Hrosso.

• Ależ strzał na bramkę! Hanca wyskoczył do wrzutki Rapy, kapitalne uderzenie obok słupka jeszcze lepiej wybronił Lis! Tylko dzięki niemu Warta jeszcze nie przegrywa.

• Wrzutka z rzutu wolnego, strzał z dystansu. Wszystko jednak bardzo niecelne i daleko od bramki Cracovii.

• Wrzutka z rzutu rożnego, Pelle oddał strzał głową, ale piłka przeleciała daleko od prawego słupka bramki Lisa.

• Strata Kupczaka, Pelle technicznie uderza na dalszy słupek i świetnie broni to Lis!

• Kuzimski zaatakował Jugasa.

• Kontra Cracovii, piłka jak po sznurku wędrowała: Rakoczy - Pelle - Rivaldinho i na koniec wrzutkę Pestki skutecznie zablokował Matuszewski!

• Znowu zamieszanie w polu karnym Warty! Dwa strzały zablokowane przez obrońców gości, a wystarczyło precyzyjnie uderzyć, bo z bramki wyszedł Lis.

• Zgranie do Rivaldinho. Ten ustawiony plecami do bramki podał do Sadikovicia, którego strzał z dystansu został zablokowany.

• Van Amersfoort świetnie przyjął sobie piłkę przed polem karnym, ale zablokował go w ostatniej chwili Papeau.

• Fantastyczna okazja dla Warty! Kontra lewą stroną boiska, dośrodkowanie Corryna na dalszy słupek, do Rodrigueza! Ten uderzył z pierwszej piłki tuż nad bramką.

• Mocne dośrodkowanie Pestki, ale piłka nie trafiła do żadnego z zawodników.

• Dalekie podanie na Kuzimskiego, który przegrywa pojedynek z dwoma obrońcami i bramkarzem.

• Wrzutka z rzutu rożnego, lekkie uderzenie na bramkę Lisa, który jednak pewnie chwycił futbolówkę.

• Rivaldinho złapany na pozycji spalonej przez wysoko ustawioną linię Warty.

• Prostopadła piłka na skrzydło do Rakoczego, który już nie oddał futbolówki, bo fatalnie skiksował i ją stracił.

• Kuzimski doszedł do zagrania Grzesika, odegranie do Kupczaka, który uderzył lekko na bramkę Hrosso.

• Papeau ograł dwóch rywali, ale w środku pola już za późno zagrał piłkę i Warta musi wracać do obrony.

• Jugas doskoczył do piłki posłanej przez Hancę, ale faulował przeciwnika.

• Kolejny faul gości. Matuszewski już teraz jest ukarany kartką.

• Hanca wrzuca ze stojącej piłki, ale po zamieszaniu wyjaśnił sytuację Matuszewski.

• Zaczynamy spotkanie! Cracovia z złotych koszulkach z okazji stulecia pierwszego mistrzostwa Polski. Warta na zielono.

• Cracovia, jak zapewnia Probierz, na pewno nie zlekceważy Zielonych. - Będzie to trudne spotkanie. Mam nadzieję, że pomogą nam kibice. W przerwie na kadrę przeanalizowaliśmy mecze, porozmawialiśmy z zawodnikami. Popełnialiśmy proste błędy, ale pocieszające jest to, że zdobywamy więcej bramek niż tracimy - stwierdził szkoleniowiec Cracovii.

• - Staramy się nie wyolbrzymiać sytuacji, które są za nami, tylko patrzeć w przyszłość i krok po kroku realizować to, co musi dać nam punkty i zwycięstwa. Mamy świadomość, że dawno nie strzeliliśmy gola, dawno nie wygraliśmy, ale patrzymy tylko na to, co możemy osiągnąć w najbliższym meczu - powiedział trener Warty Poznań, Piotr Tworek.

• Warta Poznań po 10 meczach ligowych ma na swoim koncie 7 punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Jeśli za wrażenia wizualne w meczach Zielonych dawano by punkty, to ich pozycja w tabeli byłaby dokładnie taka sama albo i niższa. Wartę można uznać za największe rozczarowanie początku sezonu.

• "Pasy" Michała Probierza są na fali. Mają serię 6 meczów, z których 3 wygrali i 3 zremisowali. Zieloni natomiast w niczym nie przypominają zespołu, który był rewelacją poprzedniego sezonu i na zwycięstwo w lidze czeka od początku sierpnia.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Cracovia - Warta Poznań!