Zamknij

nowosci.com.pl

Diler z Brodnicy sprzedawał narkotyki dzieciom! Sąd w Toruniu wysyła go za kraty

4 lata i 10 miesięcy spędzi w więzieniu diler Dawid K. z Brodnicy, który sprzedawał narkotyki także dzieciom - zdecydował dziś (23.12) Sąd Okręgowy w

Tekst: Małgorzata Oberlan/Fot. Archiwum

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/4] Następne

4 lata i 10 miesięcy spędzi w więzieniu diler Dawid K. z Brodnicy, który sprzedawał narkotyki także dzieciom - zdecydował dziś (23.12) Sąd Okręgowy w Toruniu.

Zobacz też:

Śmierć 2-latki z powodu Sepsy w Brodnicy. Prokurator kieruje sprawę do Gdańska
Jest wyrok na prezesa Moment Finance i jego windykatorów
Włamywacze poszukiwani przez policję z regionu

Chęć zysku dla 29-letniego Dawida K. z Brodnicy była najważniejsza. Narkotykowy biznes prowadził sprawnie, handlując śmiercią praktycznie przez cały 2018 rok. Narkotyki sprzedawał zarówno dorosłym, jak i małoletnim - nie miał tutaj żadnych skrupułów. Jego obszarem działania była Brodnica i okolice - np. Osiek w powiecie brodnickim.

Kryminalni i śledczy z Brodnicy skutecznie wzięli się jednak za handlarza. Prokuratura Rejonowa w Brodnicy wszczęła śledztwo w jego sprawie na początku października 2018 roku, które już 23 października zakończyło się zatrzymaniem Dawida K. Od tamtej pory do chwili obecnej mężczyzna jest tymczasowo aresztowany i przebywa w zakładzie karnym w Grudziądzu. Dziś (23.12) został dowieziony do Sądu Okręgowego w Toruniu, gdzie po kilkumiesięcznym procesie usłyszał wyrok.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy