Dobry adres. Lubicka 17

Materiał informacyjny Invest Dompol Sp. z o.o. Sp.k.
Ten budynek prezentuje się okazale. Przyciąga uwagę urodą swą. Nie sposób nie zatrzymać na nim wzroku.

Na jego wyjątkowość wpływa elegancka, nowoczesna stylistyka zgodna z najnowszymi trendami w budownictwie, a także charakterystyczne linearne balkony o niebanalnych falujących kształtach, które nadają bryle budynku dynamicznego wyglądu. Kolorystyka w tonacji czystej bieli z ciemnoszarymi akcentami sprawia, że ta perełka architektury wyróżnia się na tle otaczającej je zabudowy i... podnosi wartość estetyczną głównej ulicy Jakubskiego Przedmieścia. Twórcą obiektu jest architekt Adam Rudziński ze Studia Projektowego Kolektyw.

Zamieszkaj w nim

Budynek jest nie tylko do podziwiania. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zostać jego mieszkańcem. Inwestycja jest już zakończona, oddana do zamieszkania i użytkowania. - Aktualnie kończymy prowadzenie sprzedaży mieszkań. Z 33 oferowanych lokali o powierzchniach od 32 do prawie 90 m kw. Zostało jeszcze kilka trzy- cztero-pokojowych mieszkań, idealnych dla rodzin. Dokładne rozkłady można obejrzeć na naszej stronie www.lubicka17.pl. Lokale są w dobrych cenach między 6.300 a 6.700 zł za metr. Warto dodać, że do większych mieszkań przypisane są dwa szerokie, przestronne balkony, jeden od strony południowej, a drugi od północnej. Z trzeciego piętra widać Wisłę i nowy most - informuje Aleksandra Przedpełska, pełnomocnik zarządu spółki Invest Dompol w Toruniu.

Inwestycja jest super

Lubicka 17, a w zasadzie Lubicka 17-19-21, to obiekt o czterech kondygnacjach nadziemnych, z czego parter przeznaczony jest na lokale handlowo-usługowe. Powstała już nowoczesna przychodnia Citomed i sklep „Żabka”. Obiekt został zaprojektowany z myślą o wysokim komforcie mieszkańców. - Funkcjonalne rozkłady mieszkań, jasne wnętrza (zwłaszcza od południowej strony), dźwiękoszczelne okna i rolety zmniejszające hałas, a także cichobieżne windy hydrauliczne, umieszczone w trzech przestronnych klatkach schodowych i wielostanowiskowy garaż podziemny z komórkami lokatorskimi, zapewniają wygodę mieszkańcom – twierdzi Aleksandra Przedpełska, pełnomocnik inwestora.

Lokalizacja bez zarzutu

Lubicka 17 to wymarzony adres, szczególnie dla tych, którzy chcą mieszkać komfortowo w centrum miasta. Wystarczy zdecydować się na krótki, 10-minutowy spacer, by znaleźć się w samym sercu toruńskiej starówki czy w Galerii Copernicus. Blisko stąd na bulwar wiślany i dosłownie dwa kroki do zrewitalizowanego parku Glazja. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z różnymi częściami miasta, a położenie budynku niedaleko nowego mostu ułatwia kontakt z lewobrzeżnymi dzielnicami. Warto zwrócić uwagę na inne atuty tej lokalizacji. Nie do przecenienia jest bliskość placówek edukacyjnych, takich jak przedszkole Bajkowy Dworek czy Szkoła Podstawowa nr 2 oraz działające na starówce szkoły średnie.

Kontakt

INVEST DOMPOL, Toruń, ul. Bartkiewiczówny 98

tel. 56 623 67 72, 507 127 628

biuro@dompol.pl

www.lubicka17.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie