Dobry mecz Energi. Katarzynki blisko pierwszej wygranej [zdjęcia]

Energa Toruń uległa Enea AZS-owi Poznań 79:83. Zwycięstwa nie ma, ale i tak trzeba zaznaczyć, że tak blisko sukcesu w tym sezonie Katarzynki jeszcze nie były.Torunianki wygrały pierwszą kwartę i prowadziły różnicą 9 punktów. W kolejnych 10 minutach rywalki z nawiązką odrobiły straty, ale mecz i tak był zacięty do końca.Najwięcej punktów dla Energi zdobyła Emilia Tłumak - 22. Kapitan drużyny trzykrotnie trafiła za trzy.Energa Toruń - Enea AZS Poznań 79:83 (28:19, 17:32, 21:17, 13:15)Energa: Tłumak 22 (3), Scekić 14 (2), Grigorieva (3), Urbaniak 8 (2), Dedić 5 oraz Podkańska 8, Dobrowolska 6 (1), Wieczyńska 4 (1)POLUB NAS NA FACEBOOKU Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej![lista][*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf[*] Najczęstsze pytania;nf[/lista] Jacek Smarz
Energa Toruń uległa Enea AZS-owi Poznań 79:83.b Zwycięstwa nie ma, ale i tak trzeba zaznaczyć, że tak blisko sukcesu w tym sezonie Katarzynki jeszcze nie były.