Dobry mecz Energi. Katarzynki blisko pierwszej wygranej [zdjęcia]

Jacek Smarz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/15] Następne

Energa Toruń uległa Enea AZS-owi Poznań 79:83. Zwycięstwa nie ma, ale i tak trzeba zaznaczyć, że tak blisko sukcesu w tym sezonie Katarzynki jeszcze nie były.

Torunianki wygrały pierwszą kwartę i prowadziły różnicą 9 punktów. W kolejnych 10 minutach rywalki z nawiązką odrobiły straty, ale mecz i tak był zacięty do końca.

Najwięcej punktów dla Energi zdobyła Emilia Tłumak - 22. Kapitan drużyny trzykrotnie trafiła za trzy.

Energa Toruń - Enea AZS Poznań 79:83 (28:19, 17:32, 21:17, 13:15)
Energa: Tłumak 22 (3), Scekić 14 (2), Grigorieva (3), Urbaniak 8 (2), Dedić 5 oraz Podkańska 8, Dobrowolska 6 (1), Wieczyńska 4 (1)