Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Drodzy Czytelnicy "Nowości" - podajcie to dalej!

Drodzy Czytelnicy "Nowości" - podajcie to dalej!

Artur Szczepański

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

Drodzy Czytelnicy "Nowości" - podajcie to dalej!
Dzisiejsza gazeta ma nadzwyczajną okładkę, ale też powód jest nadzwyczajny. Od dziś aż do odwołania nie będą mogli Państwo kupić „Nowości” w punktach sprzedaży, do których prasę dostarcza RUCH SA. Pełną listę kiosków i punktów dystrybucyjnych innych firm, gdzie dostarczymy zwiększone nakłady naszej gazety znajdziecie Państwo w linku poniżej.
Drodzy Czytelnicy "Nowości" - podajcie to dalej!

ZOBACZ GDZIE KUPISZ "NOWOŚCI"Każdego dnia dziennikarze i redaktorzy „Nowości” tworzą dla Państwa największą w Toruniu gazetę codzienną. Informujemy, doradzamy, ostrzegamy, komentujemy, rozmawiamy. Dzięki temu mamy poczucie ciągłego budowania wspólnoty ludzi świadomych swojego miejsca na ziemi, dobrze poinformowanych, mających swoje zdanie.
A nade wszystko - ludzi ufających sobie. Dlatego przekazanie Państwu informacji o problemach z dostępnością naszego dziennika jest dla nas ogromnie ważne i zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się, gdzie mogą kupić swoją gazetę.

Ostatnio skarżyli się Państwo na problemy z dostępnością naszego dziennika. Jest to spowodowane kłopotami finansowymi jednej z firm dystrybuujących prasę - spółki Ruch SA. Brak gazet w kioskach wpływa nie tylko na naszą reputację, ale również właścicieli kiosków, którzy nie otrzymują gazet do sprzedaży. Nie mogliśmy na to dłużej pozwalać. Postanowiliśmy działać szybko, by nie narażać Państwa na dodatkowe uciążliwości. Zdecydowaliśmy się wycofać „Nowości” z punktów sprzedaży obsługiwanych przez Ruch SA, a w zamian rozbudować sieć sprzedaży u innych dystrybutorów.

ZOBACZ GDZIE KUPISZ "NOWOŚCI"W tych zdarzeniach nie ma naszej winy, ale nie zamierzamy się tej sytuacji biernie poddać. Przede wszystkim w Państwa interesie. Już dziś apelujemy do Was, naszych Czytelników, którym leży na sercu los Waszej gazety - przekażcie swoim przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, informacje, gdzie można nas kupić. Teraz pora na nasz własny, zdecydowany ruch. Podajcie to dalej! Gazety są solą demokracji naszych lokalnych ojczyzn, zawalczmy razem o to, aby dotarły do wszystkich zainteresowanych.

„Nowości” mogą Państwo wciąż kupić w około tysiącu placówek handlowych na terenie województwa. We wszystkich punktach sprzedaży sieci Kolporter i Garmond, w galeriach handlowych, w niemal każdym supermarkecie, na każdej stacji benzynowej wszystkich znanych sieci oraz w setkach placówek Poczty Polskiej. To nie koniec. W mniejszych miejscowościach rozwijamy przecież własną sieć dystrybucji, dzięki której docieramy nawet do niewielkich sklepów.

ZOBACZ GDZIE KUPISZ "NOWOŚCI"Staramy się jednocześnie, by dziennikarze „Nowości” podejmowali jak najwięcej tematów lokalnych, także tych szczególnie ważnych dla mieszkańców poszczególnych dzielnic miasta czy nawet ulic. Coraz więcej uwagi poświęcamy też gminom podmiejskim, do których w ostatnich latach wyprowadziło się wielu mieszkańców Torunia. Większość z nich nadal zresztą jest zainteresowanych wydarzeniami w ich rodzinnym mieście.

Sensem pracy każdego dziennikarza i każdej redakcji jest relacja z Czytelnikami. To dla Was pracujemy i to o Wasze zaufanie zabiegamy. Dlatego gramy w otwarte karty i wprost informujemy o naszej decyzji i powodach jej podjęcia. Potwierdzamy jednocześnie, że może ona rodzić przejściowe niedogodności - gazety mogą zniknąć z niektórych placówek handlowych. W każdym przypadku jednak „Nowości” pojawi się w innych, dodatkowych, punktach sprzedaży na tej samej ulicy.

Bez względu na, miejmy nadzieję, przejściowe trudności „Ruchu”, do którego jesteśmy gotowi powrócić natychmiast po unormowaniu sytuacji, będziemy każdego dnia pracować nad ułatwieniem dostępności Waszej gazety. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, a w razie jakichkolwiek trudności z nabyciem naszego tytułu o telefon: 52 335 00 51 lub mail dystrybucja.bydgoszcz@polskapress.pl.

ZOBACZ GDZIE KUPISZ "NOWOŚCI"

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo