Paweł Adamowicz
Pożegnanie

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Rozwiń
Paweł Adamowicz
Zwiń

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Służba publiczna, ukochane miasto i drugi człowiek - te wartości były dla niego najważniejsze. Paweł Adamowicz był człowiekiem niezwykle aktywnym, zawsze życzliwym i zawsze blisko ludzi.

Dużo gitarowych brzmień i Teatr Kamienica w auli UMK, a w...

Dużo gitarowych brzmień i Teatr Kamienica w auli UMK, a w Hard Rock Pub Pamela wystąpią m.in. Wojtek Justyna TreeOh! oraz zespół pARTyzant

Tomasz Wersocki

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

„Czarna komedia” obfituje w wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji w całkowitych ciemnościach.
19 listopada w Toruniu w sztuce „Czarna komedia” obok Mateusza Damięckiego wystąpi również Marieta Żukowska

19 listopada w Toruniu w sztuce „Czarna komedia” obok Mateusza Damięckiego wystąpi również Marieta Żukowska ©Teatr Kamienica

Dziś o godz. 19 w Hard Rock Pub Pamela świętowany będzie „Dzień Gitary”. Jest to cykliczne wydarzenie muzyczne prezentujące różne oblicza tego instrumentu. W tym roku w czasie koncertu wystąpią: Wojtek Justyna TreeOh!, Over The Under, Janek Pentz oraz pARTyzant.

- Do wydarzenia zaprosiliśmy wykonawców reprezentujących różne style muzyczne, w których główną rolę gra gitara. Ważnym elementem jest różnorodność technik, jakimi posługują się artyści - mówi Darek Kowalski z Hard Rock Pub Pamela. Wstęp jest bezpłatny.

Natomiast 16 listopada o godz. 19 w auli UMK wystąpią znakomici aktorzy w spektaklu Teatru Kamienica „Czarna komedia”.

Zobacz też: Targowisko w Toruniu - pod dachem


Sztuka w reżyserii Tomasza Sapryka opowiada o młodym, dobrze zapowiadającym się rzeźbiarzu, który staje przed podwójną życiową szansą. Tego samego dnia w jego mieszkaniu ma się pojawić słynny milioner, koneser sztuki, zainteresowany kupnem jego prac oraz przyszły teść. Kawaler chcąc jak najlepiej się zaprezentować, pożycza z mieszkania nieobecnego przyjaciela stylowe meble. Wszystko potoczyłoby się gładko, gdyby... nagle nie zgasło światło.

Ta awaria wywołuje lawinę niespodziewanych zdarzeń. W ciemnościach spotykają się wszyscy oczekiwani goście oraz kilku dość niespodziewanych: wymagająca angielska narzeczona, wraz z papciem- niezrównoważonym wojskowym i nieznosząca sprzeciwu kochanka, stara panna sąsiadka, amatorka śpiewania psalmów i wyskokowych trunków, nienawidząca zmian i moralnego rozpasania, sąsiad gej, uroczy, zmanierowany i podkochujący się w głównym bohaterze, a do tego wszystkiego elektryk, którego nietrudno pomylić z milionerem oraz milioner, którego dość łatwo wziąć za pracownika elektrowni.

Bilety na spektakl w cenie od 60 do 110 złotych. Dostępne m.in. na stronie internetowej kupbilecik.pl, w sklepie Pamiątki przy Flisaku w Ratuszu Staromiejskim.

Czytaj więcej: Wybory samorządowe 2018 w Toruniu:
Złamanie ciszy wyborczej: 5 przypadków!
Lista lokali wyborczych - gdzie głosować
Wyniki wyborów 2018 w Toruniu


Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo