Dwa spotkania Karnowskiego

Dwa kolejne mecze w rozgrywkach amerykańskiej ligi uczelnianej rozegrał zespół Gonzagi Bulldogs. Ekipa Przemysława Karnowskiego odniosła dwa zwycięstwa we własnej hali.

Podopieczni Marka Fewa pokonali drużynę Pepperfine Waves 82:56 oraz zespół Uniwersytetu Loyola Marymount 74:55.

<!** reklama>

Bardzo dobry występ w tej pierwszej potyczce zanotował wychowanek Katarzynki Toruń. Karnowski spędził na parkiecie osiemnaście minut i w tym czasie zdobył dziesięć punktów (4/9 za 2, 2/6 za 1). Ponadto miał dziewięć zbiórek (w tym pięć w ataku), jeden przechwyt i po dwie straty i faule.
W drugim meczu pochodzący z Torunia środkowy zagrał tylko cztery minuty. Zdobył dwa punkty (1/2 za 2) i miał jedną stratę.
Jego drużyna plasuje się aktualnie na szóstym miejscu w rankingu wszystkich uczelni (23 wygrane, 2 porażki, 10-0 w konferencji zachodniego wybrzeża).
Najbliższe spotkanie Buldogi rozegrają na wyjeździe. 14 lutego zagrają z drużyną Saint Mary’s College.