Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Toruńscy hokeiści odnieśli pierwsze zwycięstwo w nowym...

Dziewięć goli i wielka radość na Tor-Torze! Mamy zdjęcia kibiców na meczu KH Energa – Zagłębie Sosnowiec

Toruńscy hokeiści odnieśli pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Nasz zespół pokonał u siebie Zagłębie Sosnowiec 5:4. Decydująca bramka padła w przedostatniej minucie meczu.

W pierwszej tercji goście prowadzili już 2:0, ale tuż przed końcem tej części spotkania kontaktowego gola zdobył Artiom Sadretdinow. W drugiej części meczu toruńska publiczność cieszyła się najpierw z wyrównania po strzale Pawła Pozdniakowa, a następnie z objęcia prowadzenia przez KH Energę po trafieniu Bartosza Fraszki przy grze w przewadze.

Torunianie prowadzili, ale w ostatniej tercji do głosu ponownie doszło Zagłębie. Na szczęście końcówka znów należała do gospodarzy. Gola na 4:4 strzelił Michał Kalinowski i również on na nieco ponad minutę przed końcem meczu ustalił wynik na 5:4. Pierwsza w tym sezonie wygrana KH Energi stała się więc faktem.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej!

[lista]

[*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf

[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf

[*] Najczęstsze pytania;nf

[/lista]

Usuń łatwo i szybko tło ze zdjęcia. Nawet, jeśli się na tym nie znasz

W województwie kujawsko-pomorskim wystartował plebiscyt „Kobiety z pasją”

NASZ PATRONAT

Będzie zmiana na pozycji wiceliderki rankingu? To ona teraz najbardziej zagraża Idze!