Elana Toruń - Garbarnia Kraków. Ważne zwycięstwo gospodarzy [zdjęcia]

Joachim Przybył
Elana Toruń pokonała Garbarnie Kraków i jest bliżej czołowej szóstki w II lidze.Elana Toruń - Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)Bramka: Bartosz Machaj (50)Kuchnicki - Świeciński, Onsorge, Bierzało, Stryjewski (46. Andrzejewski), Kryszak, Kołodziej, Kościelniak (82. Rak), Machaj (59. Hrnciar), Marcin (75. Boniecki), KozłowskiBardzo ważne zwycięstwo Elany Toruń. Gospodarze uporali się z sąsiadem w tabeli Garbarnią Kraków. Jedyną bramkę w meczu strzelił tuż po przerwie Bartosza Machaja, który wykorzystał ładną asystę Filipa Kozłowskiego. Zasłużone zwycięstwo, które zbliża Elanę do czołowej szóstki w II lidze. Jacek Smarz
Elana Toruń pokonała Garbarnię Kraków 1:0 i jest bliżej czołowej szóstki w II lidze.