Paweł Adamowicz
Pożegnanie

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Rozwiń
Paweł Adamowicz
Zwiń

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Służba publiczna, ukochane miasto i drugi człowiek - te wartości były dla niego najważniejsze. Paweł Adamowicz był człowiekiem niezwykle aktywnym, zawsze życzliwym i zawsze blisko ludzi.

Fort I Jan III Sobieski zaprasza do odwiedzin! [ZDJĘCIA Z...

Fort I Jan III Sobieski zaprasza do odwiedzin! [ZDJĘCIA Z WNĘTRZA]

Szymon Spandowski

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński

W sobotę (20.01) nad bramą toruńskiego Fortu I została odsłonięta tablica z białym orłem oraz imieniem i nazwiskiem króla Jana III Sobieskiego, który
1/20
przejdź do galerii

W sobotę (20.01) nad bramą toruńskiego Fortu I została odsłonięta tablica z białym orłem oraz imieniem i nazwiskiem króla Jana III Sobieskiego, który patronuje warowni od lat 20. ubiegłego wieku.

Zobacz także: Jest praca w Wojskach Obrony Terytorialnej. Dla kogo?

W ten sposób nowi gospodarze jedynego w tej części Europy fortu pancernego oficjalnie rozpoczęli nowy rozdział w jego bogatej historii. Oprowadzili również uczestników uroczystości po części warowni, którą już udało im się uporządkować i wstępnie zagospodarować. Na trasie znalazła się m.in. izba muzealna, stanowisko dowodzenia, jedna z pancernych wież fortecznej artylerii głównej oraz pamiątki po czasach, gdy fort na Winnicy służył Centralnym Piwnicom Win Importowanych.

Zobacz także: Marszałkowski Bal Dobroczynny. Kto i jak się bawił? [ZDJĘCIA] ©Szymon Spandowski

W sobotę nad bramą toruńskiego Fortu I została odsłonięta tablica z białym orłem oraz imieniem i nazwiskiem króla Jana III Sobieskiego, który patronuje warowni od lat 20. ubiegłego wieku. W ten sposób nowi gospodarze jedynego w tej części Europy fortu pancernego oficjalnie rozpoczęli nowy rozdział w jego bogatej historii. Oprowadzili również uczestników uroczystości po części warowni, którą już udało im się uporządkować i wstępnie zagospodarować. Na trasie znalazła się m.in. izba muzealna, stanowisko dowodzenia, jedna z pancernych wież fortecznej artylerii głównej oraz pamiątki po czasach, gdy fort na Winnicy służył Centralnym Piwnicom Win Importowanych.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo