• 90+6. Koniec meczu! GKS 1962 Jastrzębie - GKS Katowice 1:2!

• GKS Katowice jest zamknięty na własnej połowie.

• Patryk Skórecki zmienił Macieja Spychałę.

• Adrian Łyszczarz ukarany żółtą kartką.

• Adrian Łyszczarz zmienił Davida Anona.

• Dominik Szczęch zmienił Farida Aliego.

• GOOOOOOL! Adrian Błąd popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu i GKS Katowice obejmuje prowadzenie!

• Daniel Rumin zmienił Tymoteusza Puchacza.

• GOOOOOOL! Kamil Szymura pewnie wykorzystał rzut karny! GKS 1962 Jastrzębie - GKS Katowice 1:1!

• Rzut karny dla gospodarzy!

• Zakotłowało się pod bramką gości, ale ostatecznie obrońcy z Katowic wybijają futbolówkę!

• Tymoteusz Puchacz ukarany żółtą kartką za symulowanie.

• Kamil Adamek zmienił Bartosza Jaroszka.

• Rozpoczynamy II połowę meczu!

• Koniec I połowy! GKS 1962 Jastrzębie - GKS Katowice 1:0!

• Bartłomiej Poczobut ukarany żółtą kartką.

• Jakub Wróbel ukarany żółtą kartką.

• Pewnie w bramce Pawełek, który obronił uderzenie z dystansu.

• GOOOOOOOL! Adrian Błąd pewnie wykorzystał rzut karny!

• Rzut karny po zagraniu ręką jednego z graczy gospodarzy!

• Niecelne uderzenie na bramkę GKS-u Katowice. Gospodarze coraz mocniej dochodzą do głosu.

• Habusta zbyt mocno zagrał w kierunku Anona.

• Dobrą okazję miał Szymura, ale piłka po jego uderzeniu minęła bramkę gości!

• GKS Katowice prowadzi atak pozycyjny. Gospodarze są cofnięci na własną połowę i czekają na wyprowadzenie kontrataku.

• Puchacz próbował dryblować, ale "zamotał się" i piłka opuściła boisko.

• Niepewnie w bramce Mariusz Pawełek, ale dobrze asekurował go Tabiś.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Warto odnotować, że meczem z GKS-em Jastrzębie, na ławce drużyny z Katowic ponownie zasiądzie zatrudniony przed kilkoma dniami trener mentalny, Rafał Kubów, którego zadaniem jest poprawienie nie najlepszych nastrojów w drużynie spowodowanych słabymi wynikami.

• W sobotnim meczu na pewno nie zabraknie emocji na trybunach. Kibice obu zespołów od dawna są ze sobą zwaśnieni, a ostatnie wydarzenia, do których doszło podczas spotkania GKS-u Jastrzębie z Odrą Opole dodatkowo podsycają nastroje fanów obu dr.użyn

• Przed meczem wydaje się, że o wiele więcej do udowodnienia mają piłkarze GKS-u Katowice, zawodzący w tym sezonie, co zdecydowanie odzwierciedla sytuacja w tabeli. Ponadto sobotnie starcie będzie dla podopiecznych Dariusza Dudka okazją do rewanżu za jesienną porażkę z GKS-em Jastrzębie na własnym obiekcie. Pewnym jest jednak, że oba zespoły tanio skóry nie sprzedadzą i zaciekle powalczą o trzy punkty.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu GKS 1962 Jastrzębie - GKS Katowice!