0 1 połowa

Stomil Olsztyn

3

2 1 połowa

• Koniec meczu! Stomil Olsztyn pokonuje na wyjeździe GKS Bełchatów 3:2 w debiucie Piotra Klepczarka na ławce trenerskiej!

• ... a za Sama van Huffela pojawia się Hubert Szramka.

• Jakub Mosakowski zmienia Wojciecha Łuczaka...

• Dominik Sulikowski dolicza co najmniej 4 minuty.

• Kacper Sionkowski zmienia Macieja Koziarę.

• Michał Pawlik zmienia Damiana Hilbrychta.

• GOL DLA STOMILU! STRZELCEM SAM VAN HUFFEL!!!

• Jakub Tecław zmienia Damiana Sieranta. .

• Grzegorz Kuświk zmienia Mateusza Skrzypczaka.

• (Poza boiskiem) Czerwoną kartką ukarany trener gości, Piotr Klepczarek, za dyskusje z arbitrem.

• DAMIAN HILBRYCHT NIE MYLI SIĘ!!!

• Dodatkowo sędzia wskazuje na "wapno"! Rzut karny dla gospodarzy!

• Mariusz Magiera upomniany żółtą kartką.

• Żółtą kartką upomniany Patryk Winsztal.

• Sabala był bliski dubletu, ale piłka po jego strzale minęła bramkę Leszczyńskiego.

• Adrian Szczutowski zmienia Jakuba Mysiorskiego.

• :Brunatni" idealni wchodzą w drugie trzy kwadranse, strzelając bramkę kontaktową! Asystę przy bramce Łotysza zanotował Gancarczyk.

• GOL DLA GOSPODARZY! STRZELCEM VALERIJS SABALA!!!

• Druga połowa rozpoczęta!

• ... a Dawida Flaszka w miejsce Marcina Sierczyńskiego.

• Dwie zmiany w GKS-ie: Patryk Winsztal za Macieja Masa...

• Koniec pierwszej połowy. Stomil Olsztyn prowadzi w Bełchatowie po bramkach Hinokio i Mysiorskiego.

• Piłkarze Piotra Klepczarka spokojnie rozgrywają piłkę.

• Żółtą kartką upomniany Rafał Remisz za faul taktyczny, którym przerwał kontrę gospodarzy.

• Zimną krew zachował Mysiorski, który po przyjęciu piłki w polu karnym mocnym uderzeniem podwyższa prowadzenie olsztynian!

• GOL DLA STOMILU! STRZELCEM JAKUB MYSIORSKI!!!

• Van Huffel decyduje się na strzał z dalszej odległości. Brakowało mu sporo do celu.

• Maciej Mas upomniany żółtą kartką.

• Japończyk popisał się kapitalnym uderzeniem zza pola karnego. Otczenaszenko był bezradny!

• GOL DLA STOMILU! STRZELCEM KOKI HINOKIO!

• Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia.

• Pierwsza okazja gospodarzy. Leszczyński paruje piłkę na korner po uderzeniu Sabali.

• Dominik Sulikowski gwiżdże i pierwszą połowę zaczynają przyjezdni!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania

• Kilka dni temu nowym trenerem Stomilu został Piotr Klepczarek. Jaki będzie jego debiut?

• Gospodarze dzisiejszego spotkania zamykają tabelę z dorobkiem 16 punktów. Do przedostatniej Resovii piłkarze Marcina Węglewskiego tracą 2 "oczka", a do GKS-u Jastrzębie i Zagłębia Sosnowiec - po 3.

Z kolei olsztynianie, którzy zgromadzili 23 punkty, są na 14. pozycji. Do Sandecji przyjezdni tracą 4 punkty, do Chrobrego 6, a do Korony, Odry Opole i Miedzi - 9.

• Rezerwowi GKS-u: Daniel Niżnik, Sebastian Zalepa, Jakub Staszak, Kajetan Kunka, Michał Pawlik, Dawid Flaszka, Filip Laskowski, Kacper Sionkowski, Patryk Winsztal.

Rezerwowi Stomilu: Piotr Skiba, Jakub Mosakowski, Adrian Szczutowski, Hubert Szramka, Jakub Tecław, Krystian Ogrodowski, Grzegorz Kuświk.