Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
KH Energa Toruń pokonała Comarch Cracovię 5:4 w meczu...

Gol tuż przed końcem dogrywki. KH Energa wygrała z Comarch Cracovią [dużo nowych zdjęć z trybun]

KH Energa Toruń pokonała Comarch Cracovię 5:4 w meczu rozegranym w piątkowy wieczór na Tor-Torze. Bramka na wagę wygranej padła w ostatnich sekundach dogrywki.

Po remisowej pierwszej tercji druga część spotkania ułożyła się lepiej dla krakowian, którzy prowadzili 4:3. W trzeciej tercji torunianie zdołali jednak doprowadzić do dogrywki.

W doliczonym czasie gry, tuż przed końcem dogrywki, KH Energa zdobyła piątego gola. Autorem zwycięskiej bramki był Dienis Serguszkin. Kibice na Tor-Torze mogli więc świętować kolejną wygraną w tym sezonie.

<center><div class="fb-like-box" data-href="https://www.facebook.com/NowosciSport" data-width="720" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="true"></div></center>

Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej!

[lista]

[*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf

[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf

[*] Najczęstsze pytania;nf

[/lista]

Świątek zagra o wielką stawkę! Aż 2,4 mln euro dla mistrzyni Rolanda Garrosa 2024

Wkrótce nie zatankujesz gazu do samochodu?