Górnik Łęczna 1 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczora. Dobranoc!

• W ostatnich dwóch meczach Górnik Łęczna zagra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze oraz u siebie z Jagiellonią Białystok, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się u siebie z Piastem Gliwice i na koniec sezonu na wyjeździe z Pogonią Szczecin.

• Oceny piłkarzy po meczu Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (w skali 1-6):

• Maciej Gostomski - 5
    • Jonatan De Amo - 3
    • Gerson - 2
    • Kryspin Szcześniak - 3
    • Daniel Dziwniel - bez oceny, (Ruben Lobato - 2)
    • Alex Serrano - 3, (Szymon Drewniak - bez oceny)
    • Janusz Gol - 2
    • Michał Mak - 3, (Serhij Krykun - 3)
    • Jason Lokilo - 3, (Bartłomiej Kalinkowski - bez oceny)
    • Damian Gąska - 3, (Marcel Wędrychowski - 3)
    • Przemysław Banaszak - 3

• Tomasz Loska - 3
    • Mateusz Grzybek - 4
    • Artem Putiwcew - 3, (Sebastian Bonecki - 3)
    • Wiktor Biedrzycki - 3
    • Matej Hybs - 4
    • Dawid Kocyła - 3, (Kacper Śpiewak - 3)
    • Maciej Ambrosiewicz - 3, (Piotr Wlazło - 4)
    • Michal Hubinek - 3, (Samuel Stefanik - 3)
    • Andrij Dombrowśkyj - 3
    • Muris Mesanović - 2, (Adam Radwański - 3)
    • Tomas Poznar - 3
  • Górnik Łęczna po tym remisie jest niemal już w Fortuna 1. Lidze, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza również jest w bardzo ciężkiej sytuacji.

• Nie ma karnego i koniec meczu! Górnik Łęczna remisuje z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1:1!

• Sędzia jeszcze nie kończy meczu, sprawdza sytuacje w polu karnym Górnika!

• Coś niesamowitego! Znowu ogromny kocioł w polu karnym gospodarzy! Cały zespół Bruk-Betu domaga się rzutu karnego! Górnik na razie wychodzi obronną ręką!

• Kolejna fantastyczna interwencja Macieja Gostomskiego po uderzeniu jednego z graczy Bruk-Betu!

• Janusz Gol został ukarany drugą żółtą kartką i musi opuścić boisko!

• Adam Radwański dostał piłkę przed polem karnym gospodarzy, oddał mocny strzał, ale piękną interwencją popisał się Maciej Gostomski!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Wiktor Biedrzycki został ukarany żółtą kartką.

• Zakotłowało się w polu karnym Górnika Łęczna, ale żaden z graczy gości nie zdołał pokonać Macieja Gostomskiego!

• Już rezerwowym Maciej Ambrosiewcz także ukarany żółtą kartką.

• Kryspin Szcześniak został ukarany żółtą kartką za faul blisko własnego pola karnego.

• Samuel Stefanik został ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Natomiast Szymon Drewniak pojawił się w miejsce Alexa Serrano.

• Dwie ostatnie zmiany w tym meczu w szeregach gospodarzy. Bartłomiej Kalinkowski zmienił Jasona Lokilo

• Ostatnia zmiana w szeregach gości. Kacper Śpiewak zmienił Dawida Kocyłę.

• Już rezerwowy Damian Gąska został ukarany żółtą kartką za pretensje w kierunku arbitra.

• Jason Lokilo wpadł w pole karne gości, ale w znakomitej sytuacji fatalnie spudłował!

• Sebastian Bonecki uderzył z rzutu wolnego, ale znakomicie interweniował Maciej Gostomski!

• Bruk-Bet wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym gospodarzy.

• Bruk-Bet Termalica ma coraz większą przewagę i może wkrótce przekuć się to na prowadzenie "Słoników".

• Sebastian Bonecki także ukarany żółtą kartką.

• Marcel Wędrychowski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Natomiast Marcel Wędrychowski pojawił się w miejsce Damiana Gąski

• Dwie zmiany w szeregach Górnika Łęczna. Serhij Krykun zmienił Michała Maka

• Janusz Gol został ukarany żółtą kartką.

• Za kontuzjowanego Artema Putiwcewa na murawie zameldował się Sebastian Bonecki.

• Artem Putiwcew mocno ucierpiał bez kontaktu z rywalem.

• Adam Radwański dostał piłkę w polu karnym Górnika, oddał szybki, ale nieprecyzyjny strzał.

• Piotr Wlazło zdecydował się na bardzo precyzyjne i mocne uderzenie z dystansu! "Słoniki" doprowadzają do remisu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Piotr Wlazło doprowadza do wyrównania!

• Na początku drugiej części meczu częściej przy utrzymuje się Bruk-Bet. Może tym razem goście przejmą inicjatywę.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• Natomiast Adam Radwański zastąpił Murisa Mesanovića.

• Piotr Wlazło pojawił się w miejsce Macieja Ambrosiewicza

• W przerwie meczu trzy zmiany w Bruk-Bet Termalice Nieciecza. Samuel Stefanik zmienił Michala Hubinka

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Łęcznej. Do przerwy Górnik prowadzi z Bruk-Bet Termalicą 1:0.

• Dawid Kocyła został ukarany żółtą kartką.

• Matej Hybs popędził lewą stroną boiska, ale zagrał wprost w ręce Macieja Gostomskiego.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła na głowę Artema Putiwcewa, a ten mocnym strzałem trafił w poprzeczkę bramki rywala!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył aż sześć minut.

• W końcówce pierwszej połowy meczu Górnik zdecydowanie przejął inicjatywę i nie daje rywalom wyjść za połowę boiska.

• Szybki kontratak Górnika nieprzepisowo przerwał Matej Hybs i otrzymał za to żółtą kartkę.

• Po przypadkowym odbiciu piłka trafiła do Janusza Gola, a ten precyzyjnym uderzeniem w róg bramki pokonał Tomasza Loskę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Janusz Gol otwiera strzelanie w Łęcznej! Robi się ciekawie!

• W ostatnich minutach częściej przy piłce utrzymują się goście, ale niewiele z tego wynika.

• Gra toczy się głównie w środku pola. Stawka spotkania powoduje nerwowe poczynania w ofensywnie obu zespołów.

• Tym razem ostre starcie w narożniku boiska, ale tym razem na szczęście żaden z graczy nie ucierpiał.

• W miejsce Daniela Dziwniela pojawia się Ruben Lobato.

• Daniel Dziwniel niestety jest znoszony z boiska na noszach.

• Daniel Dziwniel mocno ucierpiał po starciu we własnym polu karnym.

• Tomas Poznar dostał piłkę w polu karnym Górnika, gracz gospodarzy zdecydował się na sytuacyjne uderzenie, ale trafił tylko w słupek!

• Damian Gąska dostał piłkę w polu karnym gości, ale uderzył zbyt lekko i Tomasz Loska pewnie interweniował.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Górnika, ale na razie bez zagrożenia.

• Spokojny początek spotkania w Łęcznej. Żaden z zespołów nie chce większą liczbą graczy zaatakować rywala.

• Daniel Dziwniel popędził lewą stroną boiska, ale nie zdołał dośrodkować w pole karne gości.

• Rozpoczynamy hit dolnych rejonów tabeli!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie stadionu w Łęcznej. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• Natomiast oto zestawienie Górnika Łęczna:

• Oto skład Bruk-Bet Termalici na dzisiejsze spotkanie:

• Jesienią w pojedynku obu drużyn padł remis 1:1. Dla Bruk-Betu bramkę strzelił Piotr Wlazło, a dla Górnika wyrównał Jason Lokilo. Jeszcze w pierwszej połowie oba zespoły otrzymały po czerwonej kartce.

• Górnik Łęczna w tym roku kalendarzowym wygrał tylko dwa spotkania, ze Stalą Mielec i Radomiakiem Radom. Dzisiaj zagra z zespołem, który jest na coraz większej fali i może pokusić się o trzy punkty. Natomiast Bruk-Bet ma na swoim koncie dwa zwycięstwa z rzędu i czeka na kolejne.

• Górnik Łęczna zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i traci do swojego dzisiejszego rywala trzy punkty. Bruk-Bet Termalica plasuje się pozycję wyżej i do bezpiecznej strefy traci cztery "oczka" w przypadku zwycięstwa "Słoników" różnica między grupą spadkową, a grupą uciekającą zmniejszy się już zaledwie do jednego punktu.

• Witamy serdecznie! Czas na chyba najważniejszy mecz tego sezonu w dolnych rejonach tabeli. Dzisiaj w Łęcznej Górnik zmierzy się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza! Na relację z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb!