Wisła Płock

2

1 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru! Dobranoc.

• Za tydzień Górnik Łęczna pojedzie na Łazienkowską na mecz z Legią Warszawa, natomiast Wisła Płock zagra u siebie z Jagiellonią Białystok.

• Koniec meczu w Łęcznej! Po znakomitej drugiej połowie Górnik wygrywa z Wisłą Płock 3:2 i wygrywa pierwszy mecz w tym sezonie PKO Ekstraklasy!

• Ostatnia zmiana w szeregach Górnika Łęczna. Paweł Wojciechowski pojawił się w miejsce Bartosza Śpiączki.

• Po znakomitej akcji gospodarzy piłka w polu karnym Wisły trafiła do Marcela Wędrychowskiego, a ten mocnym strzałem zdobył bramkę na 3:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Marcel Wędrychowski zdobywa bramkę dla Górnika na 3:2!!!!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Damian Warchoł także ukarany żółtą kartką.

• Żółtą kartką w zespole Górnika został ukarany Szymon Drewniak.

• Zmiana także w zespole gospodarzy. Alex Serrano zmienił Damiana Gąskę.

• Natomiast Dawid Kocyła zmienił Marcela Błachewicza.

• Dwie zmiany w zespole Wisły Płock. Piotr Tomasik zmienił Kristiana Vallo

• Po wykonaniu rzutu rożnego piłka trafiła do Damiana Gąski, ale ten uderzył niecelnie.

• Marcel Wędrychowski wpadł z piłką w pole karne Wisły, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Górnik Łęczna utrzymuje się przy piłce, ale na razie nie mogą przedostać się w pole karne rywali.

• Natomiast Jorginho zastąpił Filipa Lesniaka.

• Dwie zmiany w szeregach Wisły Płock. Marko Kolar pojawił się w miejsce Łukasza Sekulskiego

• Do znakomitego prostopadłego podania dopadł Bartosz Śpiączka, ten popędził na bramkę gości i mocnym strzałem zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Bartosz Śpiączka doprowadza do wyrównania!!!

• W zespole Wisły Płock Anton Krywociuk został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Maciej Orłowski znakomicie dośrodkował z prawej strony boiska wprost na głowę Bartosza Śpiączki, a ten precyzyjnym uderzeniem zdobył bramkę kontaktową!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Bartosz Śpiączka zdobywa kontaktową bramkę!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego spokojnie wyłapał Krzysztof Kamiński.

• Serhij Krykun po akcji lewą stroną boiska zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Kolejny mniej interesujący fragment meczu, w którym gra toczy się głównie w środku pola.

• Bartosz Śpiączka został ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Marcel Wędrychowski zastąpił Jasona Lokilo.

• Szymon Drewniak zmienił Łukasza Szramowskiego

• Aż trzy zmiany w szeregach Górnika Łęczna. Serhij Krykun pojawił się w miejsce Michała Maka

• Rzut rożny dla "Nafciarzy" nie przyniósł zagrożenia pod bramką rywali.

• Jakub Rzeźniczak popędził prawą stroną boiska, ale jego wstrzelenie piłki w pole karne gospodarzy zakończyło się tylko rzutem rożnym.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Mateusz Szwoch z rzutu karnego podwyższa na 2:0!

• Rzut karny dla Wisły Płock!

• Sędzia sam musi sprawdzić tę sytuację w systemie VAR!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki dopadł Damian Warchoł, ale został powalony przez jednego z rywali. Arbiter w pierwszej chwili nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• Marcel Błachewicz wpadł z piłką w pole karne rywali, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Łęcznej. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Łęcznej. Do przerwy Wisła Płock prowadzi 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał jeden z graczy Górnika, ale uderzenie nie zagroziło Krzysztofowi Kamińskiemu.

• Po akcji prawą stroną boiska gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Goście mimo że prowadzą zaledwie 1:0 to wyglądają bardzo pewnie w poczynaniach na boisku. Na razie Górnik nie ma pomysłu, by rozerwać defensywę rywali.

• Damian Warchoł potężnie uderzył z dystansu, ale piłka po rykoszecie o centymetry minęła słupek bramki gospodarzy!

• Pierwsze celne uderzenie na bramkę Wisły, ale Krzysztof Kamiński spokojnie interweniował.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia.

• Po uderzeniu Damiana Gąski z dystansu gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Mateusz Szwoch z rzutu wolnego uderzył wprost w mur graczy rywali.

• Janusz Gol został ukarany żółtą kartką za faul blisko pola karnego Górnika.

• Ostatnie minuty meczu w Łęcznej nie są zbyt interesujące. Gra toczy się głównie w środku pola.

• Po zdobyciu bramki goście kontrolują przebieg spotkania. Na razie nie pozwalają rywalom na przedostanie się pod własne pole karne.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia w polu karnym Górnika.

• Mateusz Szwoch został sfaulowany blisko pola karnego gospodarzy i kolejna szansa na dobre dośrodkowanie.

• Po zagraniu piłki w pole karne gospodarzy, jeden z obrońców wybił piłkę przed "szesnastkę", tam dopadł do niej Damian Rasak i mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce Górnika!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Damian Rasak otwiera wynik meczu w Łęcznej!

• Łukasz Sekulski z rzutu wolnego uderzył bardzo niecelnie.

• Damian Warchoł sfaulowany blisko pola karnego gospodarzy i "Nafciarze" będą mieli dobrą okazję na dośrodkowanie.

• Częściej przy piłce utrzymuje się Wisła Płock, ale na razie niewiele z tego wynika.

• W odpowiedzi Michał Mak popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne Wisły, ale tam żaden z graczy gospodarzy nie dopadł do piłki.

• Marcel Błachewicz dostał piłkę po lewej stronie boiska, ale fatalnie dośrodkował.

• Początek meczu bardzo spokojny. Zespoły rozgrywają piłkę w środku pola.

• Rozpoczynamy mecz Górnika Łęczna z Wisłą Płock!

• Oba zespoły pojawiają się już na murawie stadionu w Łęcznej. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Wisły Płock:

• Oto skład Górnika Łęczna na dzisiejsze spotkanie:

• Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się w rozgrywkach PKO Ekstraklasy w sezonie 2016/17. Wtedy najpierw w Płocku wygrał Górnik 2:1, natomiast na wiosnę w Łęcznej to "Nafciarze" okazali się lepsi wygrywając 3:2. W rundzie finałowej oba zespoły spotkały się także w grupie spadkowej. Pojedynek w Łęcznej znowu wygrała Wisła i znowu 3:2. Efektem tego Górnik Łęczna pożegnał się z rozgrywkami PKO Ekstraklasy i spadł do Furtuna 1. Ligi.

• Natomiast Wisła Płock zajmuje trzynaste miejsce w tabeli z pięcioma punkami więcej. "Nafciarze" wygrali mecze z Radomiakiem Radom i Zagłębiem Lubin, a tuż przed przerwą na reprezentację zremisowali z Rakowem Częstochowa 1:1.Wisła wydaje się być delikatnym faworytem tego spotkania.

• Dzisiejszy mecz w Łęcznej będzie pojedynkiem dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce z zaledwie dwoma punktami na koncie. Beniaminek PKO Ekstraklasy w tym sezonie tylko po punkcie zdobył w meczach z Cracovią i Śląskiem Wrocław. Pozostałe pojedynki kończyły się wyraźnymi porażkami, zwłaszcza 0:4 z Wartą Poznań.

• Witamy serdecznie! W poniedziałkowy wieczór czekają nas dwa ostatnie spotkania 7. kolejki PKO Ekstraklasy. W pierwszym z nich Górnik Łęczna zmierzy się na własnym stadionie z Wisłą Płock. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.