Grad goli na Tor-Torze. Bardzo wysoka wygrana KH Energi [zdjęcia kibiców]

Hokeiści KH Energi Toruń gładko pokonali Naprzód Janów. Już po pierwszej tercji torunianie wygrywali 5:0. Kibice, którzy przyszli na Tor-Tor, zobaczyli łącznie aż dwanaście goli strzelonych przez nasz zespół.Już w 6. minucie wynik otworzył Michał Kalinowski. Jak się okazało, był to dopiero początek festiwalu strzeleckiego w wykonaniu KH Energi. Torunianie szczególnie skuteczni byli wkrótce po rozpoczęciu drugiej tercji - w ciągu nieco ponad sześciu minut gry strzelili pięć goli.Po dwóch tercjach gospodarze wygrywali już 12:0. Jak się okazało, ten wynik utrzymał się do końca meczu - w ostatniej części spotkania dalszych bramek już nie było. Trzech zawodników - Dominik Olszewski, Denis Sierguszkin i Jegor Fieofanow - strzeliło po dwa gole.KH Energa Toruń - Naprzód Janów 12:0 (5:0, 7:0, 0:0)1:0 Kalinowski (5:29), 2:0 Skólmowski (6:26), 3:0 Griebieniuk (9:23), 4:0 Sierguszkin (10:48), 5:0 Olszewski (17:47), 6:0 Fraszko (21:23), 7:0 Kozłow (24:30), 8:0 Smirnow (26:06), 9:0 Fieofanow (27:28), 10:0 Fieofanow (28:41), 11:0 Sierguszkin (32:27), 12:0 Olszewski (37:48)POLUB NAS NA FACEBOOKU Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej![lista][*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf[*] Najczęstsze pytania;nf[/lista] Jacek Smarz
Hokeiści KH Energi Toruń gładko pokonali Naprzód Janów. Już po pierwszej tercji nasi zawodnicy wygrywali 5:0. Kibice, którzy przyszli na Tor-Tor, zobaczyli łącznie aż dwanaście goli strzelonych przez torunian.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0