Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Happy Jazz Festiwal 2018 w Toruniu. Na scenie w HRP Pamela...

Happy Jazz Festiwal 2018 w Toruniu. Na scenie w HRP Pamela zagrali Skołowani, Apostolis Anthimos & Young Friends i LeBurn Maddox Band

Zdjęcie autora materiału

Tomasz Dereszyński

Polska

Aktualizacja:

Polska

Tegoroczny Happy Jazz Festiwal 2018 obfitował w wiele niepowtarzalnych kooperacji muzycznych. Nie inaczej było trzeciego dnia tego wydarzenia. Fotoreportaż Agaty Jankowskiej. Wideo Patryk Kwiatkowski.
Happy Jazz Festiwal 2018 w Toruniu. Na scenie w HRP Pamela zagrali Skołowani, Apostolis Anthimos & Young Friends i LeBurn Maddox Band
1/26
przejdź do galerii
Na scenie toruńskiego Hard Rock Pubu Pamela jako pierwsza pojawiła się grupa Skołowani. Ten kolektyw muzyczny znany jest z tego, że często działa w składzie poszerzonym o wyjątkowych gości. Tym razem jako Skołowani wystąpili: Krzysztof "Broda" Sieradzki, Jerzy Szymański, Adam Majewski, Krzysztof "Kisiel" Biaduń, Henryk Chyła, Juan Mariano Perez Lobet, Darek Grzalak oraz... Apostolis Anthimos.Po krótkiej przerwie na scenie pojawił się skład, który zaskoczył wszystkich.
Specjalnie utworzony z okazji Happy Jazz Festiwal 2018 projekt, noszący nazwę Apostolis Anthimos & Young Friends. Tym razem charyzmatycznego gitarzystę wsparli: Łukasz Fijałkowski, Krzysztof "Kisiel" Biaduń oraz Robert Biaduń. Finałowy koncert festiwalu Happy Jazz 2018 zakończyła formacja LeBurn Maddox Band. Równolegle do występów scenicznych w ogródku letnim Hard Rock Pubu Pamela odbyła się Giełda Płyt Winylowych.

LeBurn Maddox o Happy Jazz Festiwal 2018:"Ta noc i związany z nią mój występ w Hard Rock Pubie Pamela były po prostu fantastyczne. Publiczność wniosła niesamowitą energię. Ludzie byli skoncentrowani na moim show i dali mi wielkie wyrazy uznania. To były dla mnie piękne chwile. Dziękuję Agacie, Darkowi i Tonny'emu, że mogłem wystąpić w czasie Happy Jazz Festiwal. Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że ten wieczór był pełen muzycznej magii."

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo