Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
KH Energa Toruń prowadziła 1:0 z MH Automatyką Gdańsk. W...

Hokeiści KH Energi tym razem przegrali. Minuta ciszy na początku meczu [ZDJĘCIA]

KH Energa Toruń prowadziła 1:0 z MH Automatyką Gdańsk. W ostatniej tercji rywale zdobyli jednak dwie bramki i wygrali całe spotkanie 2:1. Jeszcze przed meczem przedstawiciele zarządów obu klubów zdecydowali, że mimo śmierci Pawła Adamowicza hokeiści wyjadą na lód. Mecz rozpoczął się jednak od minuty ciszy, a zdjęcie zamordowanego prezydenta Gdańska pokazano na tablicy świetlnej. Zawodnicy obu drużyn zagrali z czarnymi opaskami.

KH Energa Toruń - MH Automatyka Gdańsk 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
1:0 Kamenkov (29:37), 1:1 Gołowin (44:22) 1:2 Polodna (46:30)

Liturgia Wielkiego Czwartku w parafii Wniebowzięcia NMP we Włoszczowie (ZDJĘCIA)