Zamknij

nowosci.com.pl

Hokeiści przeciwko nowotworowi. Kto ma najlepszego wąsa w polskiej lidze? [zdjęcia]

Hokeiści dla zdrowia! Nowa akcja klubów Polskiej Hokej Ligi. Facet z wąsem to naturalny ambasador akcji Movember. Wąs, niczym różowa wstążka, stał się

Polski Hokej

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [2/14] Poprzednie Następne

Hokeiści przeciwko nowotworowi. Kto ma najlepszego wąsa w polskiej lidze? [zdjęcia]

Hokeiści dla zdrowia! Nowa akcja klubów Polskiej Hokej Ligi. Facet z wąsem to naturalny ambasador akcji Movember. Wąs, niczym różowa wstążka, stał się symbolem walki z rakiem. "Przełamujemy tematy tabu, prawdziwy mężczyzna nie tylko interesuje się hokejem, ale i swoim zdrowiem" - zachęca PHL.

Akcja ma na celu promocję profilaktyki w zwalczaniu raka prostaty i jąder u mężczyzn. Dziennie w Polsce umiera średnio 15 mężczyzn z powodu raka prostaty. Według danych Krajowego Rejestru Nowotworów w ciągu ostatnich 30 lat zachorowalność wzrosła blisko siedmiokrotnie! Wielu z nich przegrywa tę walkę z powodu braku wiedzy na temat objawów i strachu przed badaniem. Tymczasem czasami jedna wizyta 40-latka w gabinecie może uratować życie!

Zobaczcie efektowne wąsy hokeistów >>>

Na następnych zdjęciach kolejne informacje. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy