Hokeiści przegrali w Jastrzębiu. W meczu padła tylko jedna bramka

DL
KH Energa Toruń przegrała 0:1 z JKH GKS-em Jastrzębie w piątkowym meczu Polskiej Hokej Ligi. Spotkanie rozegrano w ramach 11. kolejki rozgrywek.

Jedyną bramkę już w szóstej minucie pierwszej tercji zdobył dla gospodarzy Dominik Jarosz. Jak się okazało, kibice nie obejrzeli już następnych goli, dzięki czemu w meczu padł wynik nietypowy, jak na hokej na lodzie. Po piątkowej porażce toruński klub zajmuje siódme miejsce w tabeli PLH.

W niedzielę odbędą się mecze 12. kolejki, ale w niej KH Energa Toruń pauzuje. Najbliższe spotkanie nasz zespół rozegra więc 18 października - tego dnia uda zmierzy się w Oświęcimiu z Unią.

JKH GKS Jastrzębie - KH Energa Toruń 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
1:0 Jarosz (6)