HRPP Festival 2018: wystąpili Moriah Woods, Krzysztof Głuch...

HRPP Festival 2018: wystąpili Moriah Woods, Krzysztof Głuch Oscillate z gościnnym udziałem Józefa Skrzeka oraz Fijałkowski Project

Zdjęcie autora materiału

Tomasz Dereszyński

Polska

Aktualizacja:

Polska

HRPP Festival 2018: wystąpili Moriah Woods, Krzysztof Głuch Oscillate z gościnnym udziałem Józefa Skrzeka oraz Fijałkowski Project
1/74
przejdź do galerii

©Agata Jankowska

2018 jest rokiem dwudziestolecia toruńskiego Hard Rock Pubu Pamela. Z tej okazji klub zorganizował "tryptyk festiwalowy". Trzy odmienne wydarzenia, prezentujące zróżnicowaną muzykę, którą można usłyszeć w trakcie poniedziałkowych koncertów, będących wizytówką tego miejsca.
Na przełomie października i listopada odbyły się już: L36 Festival 2018 oraz szósty HRPP Festival. Teraz czas na Plexsound Festival 2018. Każdemu z wydarzeń towarzyszą premiery płyt, spotkania autorskie i warsztaty muzyczne.

W tym roku największym wydarzeniem HRPP Festival 2018 był wspólny występ charyzmatycznego Józefa Skrzeka z formacją Krzysztof Głuch Oscillate. Poprzedził go set zjawiskowej Moriah Woods, która olśniła licznie zgromadzoną publiczność.
Wieczór zamknął Fijałkowski Project, zespół stworzony przez cenionego toruńskiego gitarzystę i kompozytora. Łukasz Fijałkowski do współpracy zaprosił takich artystów jak: Agnieszka Grajkowska-Wierzba, Waldemar Knade, Michał Dąbrowski, Krzysztof Wasita oraz Andrzej Gulczyński. Grupa zagrała materiał ze swojej pierwszej płyty, której premiera miała miejsce w czasie HRPP Festival 2018.Agnieszka Łapka (wokalistka zespołu Krzysztof Głuch Oscillate) o HRPP Festival 2018:
" Z roku na rok Hard Rock Pub Pamela w Toruniu działa coraz prężniej, pełniąc rolę jednego z najdostępniejszych ośrodków kultury w tym mieście. Działalność klubu to konsekwentna droga umożliwiająca perspektywę rozwoju artystycznego wykonawców oraz słuchaczy. Ten klub to nie tylko gwarancja jakości artystycznej na scenie, dzięki świadomym wyborom muzycznym właściciela - Darka Kowalskiego, ale również - gwarancja widowni. Dzięki już dwudziestoletniej działalności stworzył własne środowisko fanów muzyki, którzy chętnie uczestniczą, słuchają i spotykają się właśnie tam – co w dzisiejszych czasach jest osiągnięciem ogromnym, ale również niezwykle istotnym.. W tym roku udało nam się wystąpić w dużym składzie ( Krzysztof Głuch, Agnieszka Łapka, Krzysztof Gluch jr, Andrzej Rusek, Przemek Borowiecki) z gościnnym udziałem samego mistrza -Józefa Skrzeka. W ten niezwykły poniedziałek na scenie wystąpiła również całkowicie magiczna Moriah Woods oraz nietuzinkowi - Fijałkowski Project . Cudowny początek tygodnia, wspaniały klub, genialna muzyka. Trzymam kciuki niezmiennie od lat za trwanie tego miejsca!"

W zeszłym roku w czasie HRPP Festival wspólnie wystąpili: Mark Olbrich, Apostolis Anthimos i Marek Kapłon. Zaimprowizowany przez muzyków set, jest nadal wspominany przez fanów rocka nie tylko w Toruniu.O.S.T.R. Kochana Polsko live 11 listopada 2018
https://youtu.be/y9MpQWEYUaE

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo