Tomasz Dębek
hubert hurkacz
hubert hurkacz Karolina Misztal
Hubert Hurkacz zachował szanse awansu do turnieju ATP Finals. Po dramatycznym meczu II rundy turnieju w Paryżu pokonał Tommy'ego Paula 7:5, 7:6.

Hubert Hurkacz (ATP 10) nie dał kibicom nudzić się podczas meczu z Tommym Paulem (ATP 53) w II rundzie turnieju ATP w Paryżu. Pierwszy set zaczął się dla wrocławianina idealnie, prowadził 5:0. W niewytłumaczalny sposób przegrał pięć kolejnych gemów i końcówkę seta miał bardzo nerwową. Udało mu się jednak obronić trzy break pointy przy stanie 5:5 i ostatecznie wygrał 7:5.

Drugi set był jeszcze bardziej wyrównany, do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break. W nim znów więcej krwi zachował Polak. Wygrał do 4 i mógł cieszyć się z awansu do III rundy, gdzie jego rywalem będzie Niemiec Dominik Koepfer (ATP 58).

Dla Hurkacza turniej w Paryżu jest kluczowy w kontekście awansu do ATP Finals. Po szybkim odpadnięciu z turnieju w Wiedniu Polak wypadł poza grono uczestników turnieju kończącego sezon, który odbędzie się w dniach 14-21 listopada w Turynie. Jeżeli w Paryżu będzie wygrywał kolejne spotkania, powróci do ósemki, która wystąpi w ATP Finals.