POLECAMY
QUIZY

Sprawdź się i rozwiąż QUIZ! Jak sobie poradzisz?

Rozwiń
II edycja Bajkowej Choinki w Baju Pomorskim 9 grudnia

II edycja Bajkowej Choinki w Baju Pomorskim 9 grudnia

AO

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

II edycja Bajkowej Choinki w Baju Pomorskim 9 grudnia
Czeka na Was moc świątecznych atrakcji: animacje dla najmłodszych, zabawa z elfami, spotkanie ze św. Mikołajem oraz spektakl "Pan Lampa". Nie czekajcie i zdobądźcie bezpłatne wejściówki.
II edycja Bajkowej Choinki w Baju Pomorskim 9 grudnia
Tegoroczne gwiazdkowe spotkanie odbędzie się pod hasłem Bajkowa choinka. Już 9 grudnia zaprosimy dzieci wraz z opiekunami do Teatru Baj Pomorski w Toruniu na spektakl „Pan Lampa”. W pewnym starym domu, zwanym Domczyskiem, mieszkał Pan Lampa ze swoją przyjaciółką Piesą. Od kiedy głowa Lampy zaczęła świecić, w mieszkaniu zaczęli pojawiać się dziwni goście... Sprawdźcie, co się stanie później?!

To nie koniec niespodzianek, gdyż przed spektaklem dzieci będą miały możliwość spotkać się ze Świętym Mikołajem. Będzie okazja aby usiąść mu na kolanie i po cichu, na ucho, wyjawić największe świąteczne marzenie. Prezenty, upominki, gry i zabawy to tylko niektóre atrakcje, jakie będą czekały tego dnia na najmłodszych.

Uwaga: wstęp na spotkanie jest bezpłatny, obowiązują jednak zaproszenia. By je zdobyć, należy od poniedziałku 19 listopada śledzić nasze wydanie papierowe oraz wydarzenie na Facebooku, pod nazwą Bajkowa Choinka. Tam regularnie będziemy publikować konkursy, w których będzie można wygrać podwójne zaproszenia na Bajkową Choinkę*.

Partnerami Wydarzenia są:Zobaczcie, jak się bawiliśmy podczas zeszłorocznej, pierwszej edycji


*Bilet jednorazowy upoważnia do wejścia na imprezę pn. „Bajkowa choinka 2018” jedną osobę. Wejście do Teatru Baj Pomorski tylko za okazaniem biletu. Udział w imprezie dzieci do lat 16 tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo