III liga: Pomorzanin Toruń - Chemik Police. Wielkie emocje i horror [zdjęcia]

DS
W meczu 26. kolejki grupy spadkowej III ligi Pomorzanin Toruń pokonał Chemika Police 3:2. Spotkanie było bardzo emocjonujące. Zaczęło się źle dla miejscowych, bo już w 3. minucie stracili gola po strzale Mikołaj Midzio. Dopiero po przerwie gracze "Pomorka" najpierw odrobili straty po trafieniu Rafała Więckowskiego (51 min.), a potem wyszli na prowadzenie po dwóch bramkach Kacpra Rybackiego (55, 65). W 85. min. torunianie dali sobie wbić gola kontaktowego za sprawą Dominika Dąbrowskiego. Rywale rzucili się do ataku i w doliczonym czasie gry Pomorzanin ich skontrował, a wynik ustalił Paweł Karbowiński. Po tej wygranej torunianie są na bezpiecznym 14. miejscu w tabeli.Na kolejnych stronach zdjęcia z meczu. Aby je obejrzeć prosimy przesuwać palcem po ekranie smartfona lub za pomocą strzałki w komputerze>>>Grzegorz Olkowski
W meczu 26. kolejki grupy spadkowej III ligi Pomorzanin Toruń pokonał Chemika Police 4:2. Po tej wygranej torunianie są na bezpiecznym 14. miejscu w tabeli.