Jagiellonia Białystok 1 - 1 Radomiak Radom

Radomiak Radom

1

1 1 połowa

• Matos i Sokół w miejsce Mauridesa i Leandro.

• Po niecelnym strzale z obu stron. Najpierw fatalnie Żyro, po chwili podobnie Rhuan.

• Trwa oblężenie bramki Radomiaka. Znów gospodarze domagają się karnego po interwencji Abramowicza na Romanczuku.

• Znakomicie odnalazł się w chaosie Jesus Imaz! Hiszpan wyłuskał piłkę po nieudanym odbiorze obrońcy, od razu zagrał w światło bramki do Romanczuka. Pomocnik mocno uderzył zza linii pola karnego i zwinność Majchrowicza uratowała w tej chwili Radomiaka.

• Całkiem niezłe dośrodkowanie w pole karne. Prikryl nie sięgnął piłki na dalszym słupku.

• Imaz zagrał kombinacyjnie z Nalepą, ale uderzenie tego pierwszego z dystansu było zablokowane.

• Pospisil chciał uruchomić Nalepę prostopadłym zagraniem, ale pomocnik Jagi nie zdążył do piłki. Uprzedził go Rossi.

• Rondon zastąpił Angielskiego.

• Nascimento niecelnie z dystansu.

• Znakomita okazja Radomiaka. Rossi bezpośrednio do Mauridesa, ale ten fatalnie przestrzelił.

• I Żyro za Cernycha.

• Są zmiany! Rhuan za Machado.

• Zderzenie Tiru z Nascimento. Jest potrzebna chwila przerwy.

• Zamieszanie w polu karnym, podanie do Imaza, ale piłka dociera do niego dopiero po dwóch rykoszetach. Wygonił się z futbolówką napastnik i jego strzał został zablokowany.

• Kaput chciał ratować się po złym przyjęciu i faulował Pospisila.

• Nieudana kontra Jagiellonii. Dośrodkowanie Prikryla nie minęło nawet pierwszego obrońcy.

• Imaz szukał kontaktu z nogą Rossiego. To może być rzut karny!

• Imaz faulował teraz w narożniku boiska.

• Miękka wrzutka na Imaza, który chciał zgrać piłkę wzdłuż linii bramkowej. Cichocki zalicza udaną interwencję.

• Huknął z dystansu Nalepa! Na raty broni to Majchrowicz.

• Seria niefortunnych zagrać, dużo strat i sporo niedokładności w obu drużynach.

• Celny, ale za lekki strzał Machado.

• Leandro faulowany przez Nalepę przy linii bocznej.

• Nieudany przerzut w kierunku Imaza.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Nascimento.

• Puerto powalił na murawę przeciwnika. Jest rzut wolny z prawej strony boiska i kartka dla obrońcy.

• Jedna zmiana. Na drugą połowę wchodzi Michał Nalepa za Karola Struskiego.

• Zaczynamy drugą połowę!

• +2 Koniec pierwszej połowy.

• Puerto wybił futbolówkę szczupakiem po kąśliwym dośrodkowaniu z lewej strony.

• Nieudana wrzutka Machado, który kopnął praktycznie prosto w ręce Dziekońskiego.

• Ewidentny faul Pazdana na Leandro. W ogóle nie interesowała go piłka. Nie ma jednak kartki dla obrońcy z Białegostoku.

• Potężne uderzenie zza pola karnego po wybiciu z rzutu rożnego. Piłka wylądowała na nodze jednego z radomskich obrońców.

• Podanie gorą ze stojącej piłki. Cernych uderzał głową, ale był ustawiony tyłem do bramki i trudno było zanotować tu celny strzał.

• Niskie dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka zrobiła trzy razy kozioł i trafiła do Romanczuka. Jego uderzenie z powietrza pewnie chwycił Majchrowicz.

• Szybki atak Jagiellonii, ale osamotniony był w nim Imaz. Podprowadził futbolówkę pod pole karne i zagrał wzdłuż szesnastki. Przejął to podanie Abramowicz.

• Blisko był wyciągnięcia tego strzał Xavier Dziekoński. Płaskie uderzenie w lewy róg bramkarza. Było ono jednak zbyt precyzyjne, by młody golkiper sięgnął piłki.

• GOOOOL! KAROL ANGIELSKI Z 11 METRÓW

• Jest rzut karny! Jesus Imaz powiększa obrys łokciem i blokuje nim dośrodkowanie! Arbiter wskazuje na "wapno"!

• Wrzutka z prawej strony i arbiter wypatrzył zagranie ręką, blokujące podanie w pole karne! Sytuacja jest sprawdzana na VAR!

• Wdowik za Nasticia.

• Uraz kończy się zmianą. Nastić opuszcza boisko i przez moment Jagiellonia gra w osłabieniu.

• Nastić leży na murawie i sygnalizuje problem z mięśniem.

• Co za akcja Jagiellonii! Przejęcie w środku pola, zagranie na lewe skrzydło, gdzie jeszcze piłkę przepuścił Imaz. Niskie dośrodkowanie, przed obrońców wybiegł Cernych i strzałem ochraniaczem(?) zdobył bramkę na 1:0!

• GOOOOOOOOOL! FEDOR CERNYCH!

• Mocna piłka do Imaza, ale tuż po podaniu faulowany był Pospisil.

• Dwa dośrodkowania z rzutu wolnego, ale raz zablokowane, a raz piłka została wybita.

• Jaga w ciągu kilku podań zdołała przenieść ciężar gry spod własnej bramki pod bramkę Majchrowicza. Zejście Pospisila z lewej strony i na raty broni to uderzenie golkiper.

• Wrzutka z głębi pola i nie doskoczył do piłki Imaz.

• Tiru ostro potraktowany przez Nascimento.

• Kiepsko rozegrany rzut wolny przez beniaminka. Piłka lekko wrzucona na dalszy słupek, zgranie na napastnika było już niecelne.

• Tiru powstrzymał rozpędzonego Angielskiego.

• Dłuższa chwila przewagi Radomiaka. Goście posyłają jednak niecelne wrzutki w pole karne.

• Nieudana kontra Jagi. Imaz chciał uruchomić Cernycha, ale zagrał na aut.

• Tiru nie dostał sygnału od kolegów z drużyny i dość chaotycznie wybił piłkę na rzut rożny.

• W odpowiedzi goście! Przeprowadzona środkiem kontra, sędzia przyznaje przywilej po faulu na Angielskim, piłka wędruje na lewą stronę pola karnego, skąd Leandro uderza na bramkę. Dziekoński paruje uderzenie nad poprzeczkę.

• Znakomita okazja dla gospodarzy! Prikryl dostał piłkę po trójkowej akcji na prawym skrzydle. Wypatrzył w polu karnym Imaza, wrzutka do Hiszpana była celna, ale ten uderzył tak, że Majchrowicz zaliczył świetną paradę "na notę".

• Strata Pazdana, Radomiak wyszedł z kontrą, ale Leandro został powstrzymany przez Romanczuka.

• Za mocne zagranie górą w stronę Prikryla. Radomiak ma piłkę na własnej połowie.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zawodnicy wychodzą na murawę.

• Obie ekipy mierzyły się na początku lipca w przedsezonowym sparingu. Wyraźnie, bo 4:1, zwyciężył wtedy Radomiak.

• Żółto-Czerwoni mają na koncie dwie wygrane z rzędu, w tym cenne zwycięstwo 1:0 z liderującym Lechem Poznań. Radomiak nie cieszył się z kompletu punktów od aż sześciu kolejek, więc Podlasianie wydają się być faworytem poniedziałkowej potyczki. W praktyce nie jest to takie oczywiste.

• Nie ma co narzekać. Trochę inaczej podeszliśmy do tej przerwy niż do poprzedniej. Niektóre rzeczy zmodyfikowaliśmy i wierzę, że nic nie stracimy, a jeszcze zyskamy - zaznacza trener Jagiellonii Ireneusz Mamrot.

• Białostoczanie mieli bardzo długą przerwę reprezentacyjną, bo ostatni mecz rozegrali 1 października, wygrywając na wyjeździe 1:0 z Zagłębiem Lubin. - Nie mamy na to wpływu i musimy się dostosować do tego, co jest.

• Goście nie wygrali już od sześciu spotkań. Czy przełamią się w poniedziałek na Podlasiu? O to może być trudno, bo zespół Ireneusza Mamrota zwyciężył dwa ostatnie mecze.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom!