Jagiellonia Białystok 1 - 2 Radomiak Radom

Radomiak Radom

2

0 1 połowa

• KONIEC MECZU! RADOMIAK WYDARŁ WYGRANĄ W SAMEJ KOŃCÓWCE. 2:1 DLA RADOMIAKA

• Jedna z ostatnich akcji meczu. Leandro wrzuca piłkę w pole karne. Centra nie została przecięta przez żadnego zawodnika Jagi i w konsekwencji trafiła do Mauridesa, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza

• Grzybek nabił Wdowika. Będzie rożny

• Żółta kartka zamieniona na czerwoną! Jagiellonia kończy mecz w dziewiątkę!

• Sędzia sprawdzi ten faul. Rozpatrywana jest czerwona kartka dla Trubehy

• Nascimento zwija się z bólu. Kontuzja kostki lub stawu skokowego

• Filipe Nascimento z optymistyczną próbą strzału z 30 metrów - wysoko nad poprzeczką

• Dawid Abramowicz po raz kolejny mocno centruje. Zamieszanie w polu karnym, ale nikomu nie udało się dołożyć nogi

• Pospisil schodzi, Romanczuk wchodzi

• GOOOOOOOOOOOOL! Filipe Nascimento 1:1!

• Abramowicz wstrzela piłkę w pole karne. Centra przecięta przez obrońcę

• Co za sytuacja! Raphael Rossi nie trafił na pustą bramkę z pięciu metrów.
    Mocny strzał sprzed pola karnego trafia w poprzeczkę i piłka odbija się na "piąty metr". Rossi chciał dołożyć głowę, ale piłka przeleciała nad poprzeczką

• Po weryfikacji VAR, sędzia odwołuje swoją decyzję

• Cichocki potknął się w polu karnym i zahaczył Cernycha. Sędzia wskazuje na "wapno"

• KARNY dla Jagielloni!

• Marc Gual miał swoją szansę na drugą bramkę. Napastnik miał piłkę na nodze na skraju pola karnego, ale nie włożył w to jednak odpowiedniej mocy - Kobylak z łatwością łapie

• Radomiak: 3
  • Ale niewiele brakowało do wyrównania! Dośrodkowanie z lewej strony - Abramowicz centruje, piłka dociera na głowę do Mauridesa, ale napastnik pomylił się o kilkanaście centymetrów

• Pierwsze minuty bez wyraźnej drużyny dominującej. Oba zespoły próbują przejąć inicjatywę

• Zaczynamy mecz Jagiellonia - Radomiak!

• W zeszłej kolejce Jagiellonia przegrała na wyjeździe z Pogonią 0:1, natomiast Radomiak u siebie został rozbity przez Górnika - przegrał z nim aż 0:3.

• Ławka rezerwowych Radomiaka: Ojrzyński, Justiniano, Pawłowski, Łukasik, Nowakowski, Pik, Semedo, Feliks, Sokół.

• Ławka rezerwowych Jagiellonii: Żynel, Olszewski, Lewicki, Nene, Romanczuk, Łaski, Trubeha, Kowalski, Bida.

• Zgodnie z przypuszczeniami w jedenastce gospodarzy brakuje kontuzjowanych Pazdana i Puerto. Dalej poza kadrą znajdują się Runje czy Camara. Przyjezdni bez Majchrowicza, Matosa czy Jakubika.

• Jagiellonia walczy o drugie zwycięstwo, Radomiak dopiero o pierwsze. Pozostała godzina do rozpoczęcia drugiego sobotniego spotkania w PKO Ekstraklasie.