1/7 Zamknij

2.MZK w Toruniu zatrudni kontrolerów"Od 18,30 zł brutto" za godzinę pracy - to stawka, jaka proponowana jest kontrolerom biletów w

Polska Press

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

2.MZK w Toruniu zatrudni kontrolerów

"Od 18,30 zł brutto" za godzinę pracy - to stawka, jaka proponowana jest kontrolerom biletów w MZK Toruń. Godzin pracy miesięcznie ma być 168. Praca oferowana jest na umowę-zlecenie. Wymagania wobec kandydatów są niewielkie: wykształcenie zawodowe, ukończone 20 lat i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresu.

Zakres obowiązków to: "kontrola ważności biletu na przejazd i przewóz zwierząt, nakładanie i wystawianie wezwań do zapłaty opłat dodatkowych za brak odpowiedniego dokumentu przewozu, pobieranie opłat dodatkowych i przewozowych od pasażerów ujawnionych bez ważnego dokumentu przewozu". Umowa oferowana jest do końca 2021 roku. Zgłaszać się należy bezpośrednio do MZK. Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

Polecamy