Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 37 i Senat okręg nr 93

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Sprawdź, na kogo możesz głosować podczas wyborów parlamentarnych 13.10.2019. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 37 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 93. Na tych kandydatów głosować mogą wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: kolski, koniński, turecki oraz miasta na prawach powiatu: Konin. Wybory odbędą się 13 października, ale już teraz możesz poznać kandydatów, na których możesz zagłosować w swoim okręgu wyborczym. Pamiętaj, że udział w wyborach parlamentarnych jest jednym z najważniejszych obowiązków każdej Polki i każdego Polaka.

Nie zmarnuj swojej szansy - weź udział w wyborach parlamentarnych 13 października.

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 37.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 37.
Granice tego okręgu to część województwa wielkopolskiego obejmująca obszary powiatów:

  • gnieźnieński,
  • kolski,
  • koniński,
  • słupecki,
  • średzki,
  • śremski,
  • turecki,
  • wrzesiński
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Konin.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Tomczak Jacek Jerzy, Poznań, notariusz
  2. Majda Anna, Kawęczyn, lekarz
  3. Kaźmierczak Mirosława Katarzyna, Środa Wielkopolska, przedsiębiorca
  4. Kocaj Władysław, Lubomyśle, urzędnik samorządowy
  5. Tomicki Marek Stanisław, Żurawieniec, nauczyciel
  6. Łykowski Piotr, Piekary, dyrektor ds. administracyjno-organizacyjnych
  7. Stępa Teodor, Sroczewo, menadżer
  8. Wesołowski Marek Kazimierz, Jabłonka, rolnik
  9. Pyrzyk Michał, Słupca, prawnik
  10. Guzik Paweł Jerzy, Dębina, dyrektor
  11. Zielińska Barbara, Brudzew, urzędnik samorządowy
  12. Stajkowska Izabela, Michalcza, rolnik
  13. Remisz Urszula Barbara, Września, pielęgniarka
  14. Czajkowski Krzysztof Grzegorz, Posada, urzędnik samorządowy
  15. Frankowska Bożena Alina, Konin, urzędnik
  16. Maciejewska Irena Elżbieta, Szemborowo, emerytowany nauczyciel
  17. Brzoski Bernard Marek, Chodów, dyrektor
  18. Berlik Jerzy Andrzej, Napoleonowo, magister administracji

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Hoffmann Zbigniew Grzegorz, Poznań, politolog
  2. Czarnecki Witold Wojciech, Zielona Góra, parlamentarzysta
  3. Dolata Zbigniew, Gniezno, nauczyciel historii
  4. Bartosik Ryszard, Kowale Pańskie, parlamentarzysta
  5. Galemba Leszek Ryszard, Kiełczew Smużny Czwarty, parlamentarzysta
  6. Ostrowski Krzysztof Jan, Skiereszewo, lekarz - specjalista chorób wewnętrznych
  7. Waszkowiak Marek Henryk, Konin, pracownik naukowy
  8. Popkowski Robert Adam, Konin, przedsiębiorca
  9. Woźniak Anna, Kleczew, pozostali specjaliści ds. księgowosci i rachunkowości
  10. Wojna Paweł, Śrem, prezes
  11. Szykowna Anita Aldona, Strzałkowo, pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej
  12. Wiśniewska-Zabłocka Małgorzata, Pętkowo, przedstawiciel władzy samorządowej - wicestarosta
  13. Derucka-Kołata Emilia, Turek, położna oddziałowa, ratownik medyczny
  14. Grabowski Łukasz, Małachowo-Złych Miejsc, ekonomista
  15. Cichacka Małgorzata Marta, Obłaczkowo, pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej
  16. Bartkowiak Jacek Dariusz, Słupca, przedstawiciel władzy samorządowej - starosta
  17. Musiałek Halina, Koło, pedagog szkolny
  18. Itman Zofia Mariola, Konin, przedstawiciel władzy samorządowej

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Nowak Paulina, Słupca, ekonomista
  2. Tomaszewski Tadeusz, Niechanowo, ekonomista
  3. Wnuk Andrzej Jacek, Orzechowo, nauczyciel języka angielskiego
  4. Nawrocki Ryszard Piotr, Żychlin, inżynier rolnik
  5. Galęba Robert, Psary, technik gastronom
  6. Maciejewska Joanna Maria, Turek, pedagog
  7. Kleczewski Paweł, Turek, analityk danych
  8. Kubicka-Sztul Krystyna, Środa Wielkopolska, inżynier rolnik
  9. Jaroniewska Jadwiga Elżbieta, Kłodawa, ekonomista
  10. Sikorski Marek, Dolsk, technik rolnik
  11. Parol Kacper, Osiniec, technik ekonomista
  12. Stawicki Leszek Grzegorz, Gutowo Małe, technik rolnik
  13. Przybyła Sylwia, Zagórów, nauczyciel
  14. Bunalska Martyna, Kajkowo, student
  15. Bartkowiak Paweł, Gniezno, logistyk
  16. Czapczyk Tomasz, Grodziec, nauczyciel
  17. Bąk Anna, Cielimowo, graficzka komputerowa
  18. Wilczewski Dariusz, Konin, mediator

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Bryłka Anna Mirosława, Kobylata, prawnik
  2. Jóźwiak Maciej, Środa Wielkopolska, przedsiębiorca
  3. Korzeniewski Eryk, Budzisław Kościelny, rolnik
  4. Rusin Paweł Rafał, Koło, historyk
  5. Gronek Przemysław Tomasz, Gniezno, kierownik pociągu
  6. Jankowiak Łukasz, Wyszyna, przedsiębiorca
  7. Wiśniewska Karolina Zofia, Konin, inżynier inżynierii środowiska
  8. Smolarek Andrzej Zbigniew, Witowo, inżynier budowy dróg
  9. Wiśniewska Kinga, Adamowo, sprzedawca
  10. Nowicka Jolanta Elżbieta, Poznań, muzyk
  11. Podolska Monika, Kłobia, sekretarka
  12. Sadzisz Katarzyna Antonina, Łękno, logistyk
  13. Głowacka Izabela, Robakowo, kierownik sprzedaży
  14. Rakowski Jakub Michał, Witkowo, przedsiębiorca
  15. Strzelecki Mirosław Eugeniusz, Śrem, mgr inż. elektryk
  16. Pinińska Anna, Kujawka, inżynier budownictwa
  17. Talent-Dominiak Jakub Michał, Konin, logistyk
  18. Ziętkowski Wojciech Maciej, Środa Wielkopolska, ekonomista

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Nowak Tomasz Piotr, Konin, parlamentarzysta
  2. Stępień Miłosława Dorota, Konin, tłumaczka
  3. Hennig-Kloska Paulina, Gniezno, ekonomista
  4. Mokracki Artur Piotr, Bierzglinek, politolog
  5. Niewiarowski Ireneusz, Cząstków, rolnik
  6. Ciesielski Grzegorz Józef, Wielopole, strażak
  7. Szurgot Andrzej, Powiercie, geograf
  8. Kubiak Barbara, Środa Wielkopolska, technik analityki medycznej
  9. Gałan Piotr, Strzałkowo, nauczyciel
  10. Urbanek Hieronim Michał, Śrem, inżynier mechanik transportu
  11. Winiarska Danuta, Niechanowo, farmaceuta
  12. Niszczak Inez Magdalena, Września, studentka
  13. Kubisiak Piotr, Koszuty, informatyk
  14. Marek Alicja Teresa, Słupca, ekonomista
  15. Śmigaszewski Stefan Julian, Turek, żołnierz
  16. Matlewska Żanetta Magdalena, Golina, pedagog
  17. Budzińska Mariola, Rzgów, etyk prawa
  18. Pilak Dariusz Józef, Gniezno, teolog

Lista kandydatów nr 7: KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW

  1. Jankowski Zdzisław Kazimierz, Konin, technik mechanik
  2. Maciejewski Eugeniusz, Turek, inżynier technologii żywności
  3. Paterkiewicz Mirosław Sławomir, Rzgów Drugi, kucharz małej gastronomii
  4. Urbanowska Julia, Poznań, technik architektury krajobrazu
  5. Krenz Mariola Ewa, Rogoźno, stolarz
  6. Ciesielska Milena, Kleczew, fryzjerka
  7. Rusin Andrzej, Konin, rzeźbiarz
  8. Misiak Danuta, Miłkowice, technik rolnik
  9. Góra Mieczysław Piotr, Sokołowo Budzyńskie, menadżer artystyczny
  10. Świątek Piotr, Poznań, technik mechanik
  11. Kurczewska Urszula Halina, Poznań, nauczyciel chemii
  12. Doroszuk Agnieszka Joanna, Czapury, specialista administracji publicznej
  13. Hybiak Tomasz, Luboń, mechanik samochodowy

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 93.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 93.
Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • kolski,
  • koniński,
  • turecki
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Konin.

Budner Margareta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Modła Królewska
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: lekarz

Sytek Maciej Dariusz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Biskupice
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: historyk

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Materiał oryginalny: Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 37 i Senat okręg nr 93 - Głos Wielkopolski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3