Katarzynki przegrały z 1KS Ślęzą Wrocław. Znów straty w końcówce [zdjęcia]

Energa Toruń uległa u siebie 1KS Ślęzie Wroclaw 64:81. W meczu powtórzył się scenariusz znany z wcześniejszych spotkań Katarzynek - rywalki uciekły im w końcówce. Po pierwszej połowie toruński zespół wygrywał różnicą 1 punktu. Po przerwie górowały już wrocławianki, które uzyskały decydującą przewagę w czwartej kwarcie.Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław 64:81 (15:22, 23:15, 11:19, 15:25) Energa: Davenport 20 (3), Williams 16 (1), Scekić 13 (3), Dedić 4, Podkańska 0 oraz Urbaniak 9 (3), Dobrowolska 2, Grigoriewa 0, Wieczyńska 0POLUB NAS NA FACEBOOKU Nie wiesz, jak skorzystać z PLUSA? Kliknij TUTAJ;nf, a dowiesz się więcej![lista][*] Co dostanę w ramach abonamentu?;nf[*] Dlaczego mam płacić za treści w sieci?;nf[*] Najczęstsze pytania;nf[/lista] Jacek Smarz
Energa Toruń uległa u siebie 1KS Ślęzie Wroclaw 64:81. W meczu powtórzył się scenariusz znany z wcześniejszych spotkań Katarzynek - rywalki uciekły im w końcówce. Po pierwszej połowie toruński zespół wygrywał różnicą 1 punktu. Po przerwie górowały już wrocławianki.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0