Kolejna przegrana hokeistów. KH Energa uległa GKS-owi Tychy [zdjęcia]

Hokeiści KH Energi ponieśli kolejną porażkę. W niedzielny wieczór torunianie nie sprostali GKS-owi Tychy 1:4.ZOBACZ DUŻO ZDJĘĆ Z MECZU I TRYBUN ->>>>>Czytaj również:Apator ogłosił ceny karnetów. Spore zniżki za lojalnośćTwarde Pierniki bez lidera. Maurice Watson odchodzi Grzegorz Olkowski
Hokeiści KH Energi ponieśli kolejną porażkę. W niedzielny wieczór torunianie nie sprostali GKS-owi Tychy 2:4. Kliknij w przycisk "Zobacz galerię" - mamy w niej dużo zdjęć z meczu i trybun!

W czwartek torunianie przegrali w Krakowie, ale dopiero po dogrywce. Tym razem na własnym lodowisku KH Enerdze nie udało się zdobyć nawet jednego punktu. Goście otworzyli wynik w 10. minucie po trafieniu Radosława Galanta i jeszcze w pierwszej tercji zdołali podwyższyć prowadzenie.

ZOBACZ DUŻO ZDJĘĆ Z MECZU I TRYBUN!

W drugiej tercji nadzieje toruńskiej publiczności odżyły za sprawą Roberta Arraka. Niestety, minęły tylko cztery minuty gry, gdy GKS znów odskoczył na różnicę dwóch bramek. Szanse torunian w dużej mierze zostały pogrzebane w 36. minucie, gdy gola na 1:4 strzelił ponownie Galant.