Paweł Adamowicz
Pożegnanie

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Rozwiń
Paweł Adamowicz
Zwiń

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Służba publiczna, ukochane miasto i drugi człowiek - te wartości były dla niego najważniejsze. Paweł Adamowicz był człowiekiem niezwykle aktywnym, zawsze życzliwym i zawsze blisko ludzi.

Koncerty na Jordankach: Mela Koteluk i Raz Dwa Trzy

Koncerty na Jordankach: Mela Koteluk i Raz Dwa Trzy

Tomasz Wersocki

Nowości Dziennik Toruński

Nowości Dziennik Toruński

Mela Koteluk wystąpi we wtorek na Jordankach

Mela Koteluk wystąpi we wtorek na Jordankach ©Sławomir Kowalski / Polska Press

Mela Koteluk debiutowała „Spadochronem”, który pokrył się platyną. We wtorek zaprezentuje w Toruniu utwory z płyty „Migawka”. Z kolei 21 listopada wystąpi zespól Raz Dwa Trzy.
Mela Koteluk wystąpi we wtorek na Jordankach

Mela Koteluk wystąpi we wtorek na Jordankach ©Sławomir Kowalski / Polska Press

We wtorek o godz. 20 w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki wystąpi Mela Koteluk. Artystka uznawana za jedno z objawień polskiego show-biznesu, pojawi się w Toruniu promując materiał z najnowszej płyty „Migawka”.

Debiut i Fryderyki

Koteluk debiutowała sześć lat temu wydawnictwem „Spadochron”, który zyskał prestiżowy status platynowej płyty. Album promowały trzy single: „Melodia ulotna”, „Wolna”, „Działać bez działania”. Wydawnictwo przyniosło artystce dwa Fryderyki w 2013 r. w kategoriach Album Roku i Debiut Roku.

Zobacz także:Jesienią 2014 r. ukazała się druga, autorska płyta Meli pt. „Migracje”. Zapowiedział ją singiel zatytułowany „Fastrygi”, który bardzo szybko znalazł się w czołówce Listy Przebojów Radiowej Trójki - Programu Trzeciego Polskiego Radia. Album, podobnie jak pierwszy, zyskał tytuł „platynowej płyty”. W 2015 r. artystka razem z gwiazdami polskiej sceny muzycznej: Andrzejem Smolikiem, Tomaszem Organkiem i Krzysztofem Zalewskim podczas festiwalu Męskie Granie wykonała utwór „Armaty”.

Bilety na jutrzejszy koncert są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie: eventim.pl w cenie 79-149 złotych.

Własną drogą

Już 21 listopada o godz. 19 na Jordankach odbędzie się koncert zespołu Raz Dwa Trzy pt. „Ważne piosenki”.

Zespół od lat podąża własną drogą i jest wierny swoim pomysłom i estetyce, dzięki czemu może cieszyć się niesłabnącą sympatią fanów i życzliwością krytyków. Kunsztownie skonstruowane teksty, bogactwo instrumentów, pasja i doskonałe aranżacje - to jego znaki charakterystyczne. „Ważne piosenki” to wyjątkowa podróż po świecie muzycznych inspiracji zespołu Raz Dwa Trzy. Na ich tle Adam Nowak snuje opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy.

Wejściówki na wydarzenie w cenie od 50 do 110 zł można kupić na stronie internetowej: www.adria-art.pl lub w kasie CKK Jordanki.

Zobacz również:Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo