• Koniec meczu! Korona Kielce remisuje bezbramkowo z Górnikiem Zabrze!

• Dawid Lisowski zmienia Erika Pacindę.

• Jesus Jimenez trafia w poprzeczkę! Ależ było blisko!

• Igor Angulo miał okazję do zdobycia bramki, ale znowu zabrakło dokładności.

• Strzał Sekulicia został obroniony przez Marka Kozioła. Czy ktoś zdoła przechylić szalę na swoją korzyść?

• Kamil Zapolnik zmienia Erika Jirkę.

• Znowu świetnie broni Martin Chudy! Tym razem odbija strzał Cecaricia!

• Brzydki faul Szymona Matuszka. Kapitan Górnika zostaje ukarany żółtą kartką.

• Milan Radin ukarany żółtą kartką.

• Jacek Kiełb melduje się na murawie! Wracający po kilku sezonach przerwy do Kielc pomocnik zmienia Marcina Cebulę.

• Cecarić nie zdołał wykorzystać błędu Martina Chudego, który zostawił pustą bramkę! Gracz Korony trafił w przeciwnika.

• Ależ było blisko! Erik Jirka otrzymał świetnie podanie i z 5 metra nie trafił w światło bramki!

• Zamieszanie pod polem karnym Korony! Górnicy nie zdołali jednak skierować piłki do bramki.

• Igor Angulo wykorzystał błąd Ivana Marqueza. Świetnie popędził w stronę bramki, wyłożył piłkę Jesusowi Jimenezowi, który będąc na 7 metrze trafił prosto w rywala! To powinien być gol!

• David Kopacz zmienia Łukasza Wolsztyńskiego.

• Mateusz Matras pojawia się na murawie, a schodzi z niej Alassana Manneh.

• Martin Chudy ratuje swój zespół, znakomicie odbijając strzał Pacindy!

• Erik Pacinda uderza bezpośrednio z rzutu wolnego, jednak posyła piłkę nad bramką rywala.

• Cecarić uderza z 20 metra, ale został zablokowany przez rywala.

• Marek Kozioł znakomicie broni strzał Erika Jirki! Pierwsza bardzo groźna okazja po przerwie!

• Pierwsza okazja w drugie części meczu. Zawodnik Korony dogrywa jednak zbyt nisko i Górnik przejmuje piłkę.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części spotkania! Jak na razie mamy bardzo nudny, bezbramkowy remis.

• Erik Pacinda dogrywa prosto w ręce Martina Chudego.

• Nieudana kontra gospodarzy. Korona nie ma pomysłu na zagrożenie bramki Chudego.

• Bardzo groźna okazja gości! Łukasz Wolsztyński uderzył z 11 metra głową, ale Kozioł znakomicie i ratuje swój zespół!

• Oba zespoły skutecznie odpierają ataki swojego rywala. Mało mamy dzisiaj strzałów na bramkę.

• Niezłe dośrodkowanie Erika Janży, który wykonuje wszystkie stałe fragmenty gry gości. Tym razem jednak to Marcin Cebula wygra pojedynek w polu karnym.

• Jesus Jimenez zdecydował się na strzał z dystansu, ale został zablokowany przez rywala.

• Kompletnie nieudane uderzenie Cecaricia. Od bramki zacznie Górnik.

• Erik Pacinda uderzył z 20 metra, ale świetnie broni Martin Chudy.

• Cecarić świetnie utrzymał się przy piłce, ale nie zdołał oddać strzału.

• Słabe dośrodkowanie Erika Janży. Korona przejmuje piłkę.

• Wolsztyński faulowany na 30 metrze od bramki. Górnicy mogą zagrozić bramce rywala.

• Erik Pacinda ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Wolsztyński idealnie wyłożył piłkę Igorowi Angulo, a Hiszpan fatalnie zmarnował 100% okazję! Źle trafił w futbolówkę i od bramki zaczną gospodarze.

• Indywidualna akcja Marcina Cebuli, który w kulminacyjnym momencie został zablokowany przez Szymona Matuszka.

• Tomasz Kwiatkowski użył gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy Koroną, a Górnikiem odbył się 25 sierpnia. W 6 kolejce górą zdecydowanie byli Zabrzanie, którzy pokonali swojego rywala 3:0. Czy dzisiaj będzie podobnie?

• Oba zespoły walczą o utrzymanie w lidze. W lepszej sytuacji znajduje się Górnik Zabrze. Podopieczni Marcina Brosza mają dwa punkty więcej od swojego dzisiejszego rywala i znajdują się na 12 miejscu w tabeli.

• Dzień dobry Państwu! Pierwsza po zimowej przerwie kolejka PKO Ekstraklasa trwa w najlepsze! Czas na sobotnie zmagania, a na pierwszy ogień wychodzą zawodnicy Korony Kielce i Górnika Zabrze! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!