Paweł Adamowicz
Pożegnanie

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Rozwiń
Paweł Adamowicz
Zwiń

Pożegnanie Pawła Adamowicza

Służba publiczna, ukochane miasto i drugi człowiek - te wartości były dla niego najważniejsze. Paweł Adamowicz był człowiekiem niezwykle aktywnym, zawsze życzliwym i zawsze blisko ludzi.

"Kosmetyczka gwiazd". Karolina Szostak pokazała, jak robi...

"Kosmetyczka gwiazd". Karolina Szostak pokazała, jak robi swój makijaż [WIDEO]

red.

Dziennik Bałtycki

Aktualizacja:

Dziennik Bałtycki

Kolejną osobą, która opowiedziała nam o tym jak dba o urodę jest Karolina Szostak. Dziennikarka przyznała w naszym programie "Kosmetyczka gwiazd", że od lat ma słabość do mocnego makijażu.
Karolina Szostak zdradziła swoje kosmetyczne sekrety w "Kosmetyczce gwiazd"
1/9

Przejdź do
galerii zdjęć

©Sylwia Dąbrowa

W piątym odcinku naszego cyklu "Kosmetyczka gwiazd" Agnieszka Jastrzębska zaprosiła do studia Karolinę Szostak, dziennikarkę sportową stacji Polsat. Karolina przyznała, że od zawsze lubi mocny makijaż, nawet gdy jest poza studiem telewizyjnym. Dziennikarka pokazała nam, jakie są jej ulubione kosmetyki i jak wykonać makijaż, który sama robi na co dzień.

Nie zabrakło także sekretów dotyczących codziennej pielęgnacji i sposobami na perfekcyjny wygląd podczas wieczornych wyjść. Bardzo ważne dla dziennikarki jest umiejętne maskowanie zmęczenia na twarzy. Jakie są jej sposoby, aby to osiągnąć? Obejrzyj najnowszy odcinek "Kosmetyczki gwiazd".

W poprzednich odcinkach zaprosiliśmy do studia Dorotę Gardias, Natalię Siwiec, Grażynę Wolszczak i Adę Fijał._________________________________________________________________________________


_________________________________________________________________________________

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo