Koszykarki Energi zrobiły nam prezent na 50-lecie "Nowości". Na kartce i w Gorzowie!

Energa Toruń
Koszykarki Energi Toruń pewnie pokonały w Gorzowie InvestInTheWest AZS AJP 82:68 (23:26, 25:19, 21:10, 13:13). To był ostatni mecz torunianek w tym roku. Dziękujemy, bo połączyły to z życzeniami na 50-lecie "Nowości"!

To miał być zacięty mecz, bo spotkały się sąsiadki z ligowej tabeli. I taki był w pierwszej połowie. Wprawdzie inaugurującą kwartę gospodynie wygrały 26:23, ale w drugiej lepsze były torunianki. Trzecia część to nokaut gorzowianek. Właśnie ta kwarta zadecydowała o losach meczu. W ostatnich 10 minutach torunianki kontrolowały już sytuację.

Krótko przed wyjazdem do Gorzowa otrzymaliśmy od Katarzynek mailowo pocztówkę z życzeniami na 50-lecie "Nowości", które będziemy obchodzić 30 grudnia. Dyrektor klubu Krystyna Bazińska obiecała, że zawodniczki zrobią wszystko, by "dorzucić" do życzeń zwycięstwo w ostatnim w tym roku meczu. Cóż powiedzieć - "DZIĘKUJEMY" i... czekamy na kolejne prezenty!

AZS AJP Gorzów - Energa Toruń 68:82 (26:23, 19:25, 10:21, 13:13)