Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa. Oto jego stawki i usługi. Jak pomaga? Ile za poszukiwanie osób zaginionych? Czy jest skuteczny?

Małgorzata Oberlan
Małgorzata Oberlan
Krzysztof Jackowski z Człuchowa to najsłynniejszy jasnowidz w Polsce. Ile bierze za pomoc? Jakie są jego stawki za wizytę? Jasnowidz Jackowski od wielu lat specjalizuje się w poszukiwaniu osób zaginionych. Niestety często sprowadza się to do pomocy w odnalezieniu ich zwłok. Wiele razy współpracował z policją. W naszym materiale poznasz ceny jego usług, a także przeczytasz o sprawach, przy których udało mu się pomóc. Prezentujemy również publikowane przez niego dowody jasnowidzenia oraz nieznane prywatne fakty z jego życia. Jak mieszka? Jaką ma rodzinę? Jak wygląda wizja jasnowidza i czego do niej potrzeba? Wszystkiego dowiesz się z naszego materiału.

Krzysztof Jackowski - stawki za spotkanie. Ile kosztuje wizyta? Cennik 2020

Specjalnością Krzysztofa Jackowskiego jest

poszukiwanie osób zaginionych

. Często okazuje się, że jest to poszukiwanie zwłok. Czasem wystarczy, że siądzie w mieszkaniu nad zdjęciem zaginionego, dotknie jego rzeczy osobistych i... już wie. Wskaże rodzinie przybliżone miejsce, przekaże jakieś okoliczności, które pojawią się w jego wizji. Często jednak poszukiwania oznaczają wyprawy w teren, poświęcenie czasu i energii.

- Przez trzydzieści lat mojej pracy odnalazłem blisko 700 ciał. Większość za 200 złotych. Czy to wygórowana cena? - pyta jasnowidz.

Krzysztof Jackowski z Człuchowa - dowody jasnowidzenia

W rozmowie z "Nowościami" Krzysztof Jackowski podkreśla, że największą satysfakcją są dla niego podziękowania za pomoc od policji i zwykłych ludzi. Na swojej stronie internetowej publikuje ich wiele, opatrując hasłem "dowody jasnowidzenia". Nie brakuje tu też medialnych publikacji potwierdzających jego zaangażowanie w głośne poszukiwania zaginionych.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa. Oto jego stawki i usługi. Jak pomaga? Ile za poszukiwanie osób zaginionych? Czy jest skuteczny?

"Składam panu serdeczne podziękowania za pomoc w odnalezieniu mojej mamy Genowefy S. (zam. Chrośnica), która wyszła z domu 21.10.2001 i nie powróciła. Pomimo usilnych poszukiwań przez policję, wojsko, GOPR, mieszkańców wsi i okolic, nie została odnaleziona. (...) Dla Pana wystarczyło 50 minut, aby wskazać miejsce zaginięcia" - podkreśla w liście pani Danuta, córka zaginionej.

Jasnowidz z Człuchowa - cena za wizytę i pomoc

Szczęśliwie, bywało i tak, że Krzysztof Jackowski pomagał odnaleźć zaginionego całego i zdrowego. "Szanowny Panie! Donoszę, że zgodnie z zapewnieniem o życiu mego syna i pobycie w Szczecinie - wszystko się potwierdziło. Syn przebywał przez 15 dni poza domem, a ja i moja rodzina odchodziliśmy od zmysłów. Dzięki panu przetrwaliśmy w nadziei, że syn żyje. I stał się cud! Mamy żywego i całego Grzegorza - przybył do domu. Teraz zajmuje się nim lekarz - przechodzi badania psychiatryczne i psychologiczne" - melduje w liście, kończąc podziękowaniami, pani Maria z Poznania.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa. Oto jego stawki i usługi. Jak pomaga? Ile za poszukiwanie osób zaginionych? Czy jest skuteczny?
Anna Arent

Takich poruszających listów Krzysztof Jackowski posiada w swoim archiwum naprawdę wiele. Tylko niektóre upublicznia na swojej stronie internetowej. Podobnie jest jeśli chodzi o pomoc policji w całym kraju. Ze zrozumiałych względów nie każda jednostka policji przyzna oficjalnie, że skorzystała/korzysta z pomocy jasnowidza. Są jednak takie, które wizjonerowi z Człuchowa wystawiły "glejt" na piśmie. Na przykład komendant komisariatu policji w Polanicy Zdroju (woj. dolnośląskie), w liście zaznaczając, że Jackowski wskazał miejsce, gdzie znajdowały się zwłoki zaginionej Janiny W. "z tolerancją do 200 metrów". Gdy pokrywa śniegu stopniała, ciało odnaleziono.

Ludzie, którzy zgłaszają się do jasnowidza z Człuchowa, najczęściej są już pod ścianą.

- Naturalnym jest, że najpierw liczą na policję. Gdy tej nie udaje się odnaleźć osoby zaginionej, szukają pomocy u prywatnego detektywa. Ci jednak potrafią wysoko się cenić. Detektyw o chyba najbardziej znanym w Polsce nazwisku, ten bardzo "medialny", bierze za swoje usługi od 10 tysięcy złotych wzwyż. Wiem to od swoich klientów - mówi Krzysztof Jackowski "Nowościom".

Gdy poszukiwania detektywistyczne nie przynoszą efektów, zrozpaczeni ludzie zgłaszają się do jasnowidza z Człuchowa - jako do ostatniej już instancji. Jackowski podkreśla, że jego stawka za wizytę jest niezmienna od lat. I taka sama w przypadku sprawy prostej, jak i skomplikowanej. To, ile wołają za swoje usługi prywatni detektywi i inni jasnowidzący, pozostawia bez komentarza. - To obciąża ich sumienie. Nie moje - podkreśla.

Krzysztof Jackowski i jego rodzina. Jak mieszka?

Jasnowidz w Człuchowie żyje skromnie. Wraz z żoną wychowują 16-letnią córkę. Dwoje pozostałych dzieci ma już dorosłych, na swoim. Od 30 lat ma zarejestrowaną własną działalność gospodarczą. Opłaca sobie ZUS, płaci podatki. Gdy był młodszy, pracował zawodowo, a jasnowidzeniem zajmował się dodatkowo. W pewnym momencie, ze względu na wiek i stan zdrowia, musiał coś wybrać. Postawił na jasnowidzenie.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa. Oto jego stawki i usługi. Jak pomaga? Ile za poszukiwanie osób zaginionych? Czy jest skuteczny?
Tomasz Bolt/Polskapresse

- Nie dorobiłem się na tym żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się - zapewniał Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Nowościami". - Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy.

Wizyta lub spotkanie z Krzysztofem Jackowskim. Jak wygląda wizja?

Aby się umówić z Krzysztofem Jackowskim, trzeba się wcześniej z nim skontaktować (namiary na stronie internetowej). "Aby pan Jackowski mógł wykonać poprawną wizję, podczas spotkania prosimy o dostarczenie odpowiednich materiałów" - czytamy na jego stronie. Jak wygląda takie spotkanie z jasnowidzem Jackowskim?

  • Jeśli wizja dotyczy osoby zaginionej, prosimy o przyniesienie ubrania (najlepiej koszulki), które osoba ostatnio nosiła, jej zdjęcia.
  • Materiały potrzebne w innych niż zaginięcia sprawach omawiane są indywidualnie, w zależności od typu sprawy.
  • Podczas wykonywania wizji dot. zaginięcia, rodzina i najbliższe osoby proszone będą o opuszczenie budynku na 30-40 minut, ponieważ ich obecność może zakłócić wizję.
  • Prosimy również nie sugerować prawdopodobnych wersji wydarzeń ponieważ, jak powtarza jasnowidz „sugestia jest jego największym wrogiem".
  • Wszystkie wizje przekazywane są na piśmie, z zastrzeżeniem możliwości pomyłki" - czytamy na stronie internetowej wizjonera z Człuchowa.

Złodzieje zmieniają taktykę. Częściej kradną luksusowe auta.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

x
xxx

najlepiej to logicznie pomyśleć, a rozwiązania same się nieraz nasuwają

G
Gość

najlepiej skorzystać z prywatnej wróżki u Pani Alicji na stronie: wrozkaalicja.pl

można bardzo łatwo i bezpiecznie szybko zmówić pytania a odpowiedz dostajemy w 2 godzinki

G
Gość

najlepiej skorzystać z prywatnej wróżki u Pani Alicji na stronie: wrozkaalicja.pl

można bardzo łatwo i bezpiecznie szybko zmówić pytania a odpowiedz dostajemy w 2 godzinki

G
Gość
12 lutego, 09:03, Gosc:

A podatki odprowadza ?a działalność ma zarejestrowano ?

A umiesz czytać?

G
Gosc

A podatki odprowadza ?a działalność ma zarejestrowano ?

G
Gość

Pan Krzysztof specjalizuje się w poszukiwaniach zaginionych osob. Moją specjalizacją są kontakty z duszami zmarłych osób, oraz odprowadzanie zagubionych dusz a do tego jeszcze czytam z kart. Mam bardzo dużą sprawdzalność dlatego wierzę w umiejętności Pana Jackowskiego, ponieważ sama tego doświadczam. Prowadzę grupę na FB, na której publikuje urywki z moich seansów.

Dla osób zainteresowanych tematem :https://www.facebook.com/groups/3285327958148515/

G
Gość

Oglądałem wypowiedź jednego policjanta który twierdzi, że na 700 spraw skuteczność Jackowskiego wyniosła 0 , a czasami nawet wprowadzał w błąd śledczych. Były też wizję w których stwierdzał, że dana osoba nie żyje, a okazywało się że uciekały z domu i znajdywały się po miesiącu czy dwóch całe i zdrowe. Gdyby był jasnowidzem jak twierdzi, to odnalazł by bez problemu Iwonę Wieczorek żywą lub wskazałby gdzie jest ciało. Jest jeszcze wiele rzeczy działających na niekorzyść owego pana, ale to już inna historia .

F
Fryga
8 lutego, 11:01, Gosc1234:

Serio? A ja znam przypadek, gdzie dostał przelewem 200 zł. Po ponagla iu napisał jedna wiadomość i zapytał, czy coś się zgadza. No zgadzało się, ale więcej już się nie odezwał, nie odpisał.. ani on, ani żona. Do sprawy nie wniósł dosłownie nic

Można prosić po polsku? Zupełnie nieczytelny komentarz.

G
Gosc1234

Serio? A ja znam przypadek, gdzie dostał przelewem 200 zł. Po ponagla iu napisał jedna wiadomość i zapytał, czy coś się zgadza. No zgadzało się, ale więcej już się nie odezwał, nie odpisał.. ani on, ani żona. Do sprawy nie wniósł dosłownie nic

G
Gość
21 stycznia, 21:04, Gość:

wzialby sie za uczciwa prace !! ale Niestety woli zerowac na ludzkich tragediach !!!

Pomógł setkom, o ile nie tysiącom ludzi. Uczciwie mówi i działa, nie obiecuje cudów. I pomaga. A to najwazniejsze, gdy człowiek chwyta się przysłowiowej brzytwy. Uważam osobiście, że jest niesamowity i niech mu Bozia da dużo zdrowia.

Z
Z reguły anty

A co wam on przeszkadza? Policja nie pomogła, detektyw też nie. To co się ma do stracenia? 200zł? Co do aktualnych przepowiedni to brak zimy mu się sprawdził, konflikt USA też ja tam go traktuje raczej normalnie

G
Gość
22 stycznia, 8:23, Gość:

"Jasowidzenie" to nic innego jak skrupulatna weryfikacja śladów oraz zachować i przyzwyczajeń osoby zaginionej. Jest w tym dobry, ale bądźmy szczerzy, chyba nikt nie wierzy w nadludzkie zdolności.

Nie znasz się, wypowiadasz się o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. To są twoje domysły, nie ma to z nic wspólnego z prawdą

G
Gość
21 stycznia, 21:04, Gość:

wzialby sie za uczciwa prace !! ale Niestety woli zerowac na ludzkich tragediach !!!

Raczej pomaga ludziom w ostateczności gdzie wszystko zawiodło. Polecam prześledzenie wielu wątków z tego Pana udziałem a potem dopiero można osądzać !!!!!!!!!!!!!

G
Gość

Jestem od dłuższego czasu zachwycona Pana osobą. Śledzę Pana wszystkie wizje!! Wszystkie trafione !!! Życzę zdrowia. Ludzie nie krytykujcie to wspaniały człowiek - skromny i ludzki!!

M
Michalina

Jak nauczyć się jasnowidzenia żeby można było coś przewidzieć Panie Krzysztofie jackowski przecież nie każdy ma dar czy trzeba przejść studia! Lub jakiś kurs

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3