Krzysztof Jackowski - jasnowidz z Człuchowa. Oto jego stawki! Jak pomaga? Ile bierze za poszukiwanie zaginionych? Czy jest skuteczny?

Małgorzata Oberlan
Małgorzata Oberlan
Krzysztof Jackowski z Człuchowa to najsłynniejszy jasnowidz w Polsce. Ile bierze za pomoc? Jakie są jego stawki za wizytę? Jasnowidz Jackowski od wielu lat specjalizuje się w poszukiwaniu zaginionych osób. Niestety często sprowadza się to już jedynie do pomocy w odnalezieniu ich zwłok. Wiele razy współpracował z policją. W naszym materiale poznasz cennik jego usług, a także przeczytasz o sprawach, przy których udało mu się pomóc. Prezentujemy również publikowane przez niego dowody jasnowidzenia i nieznane prywatne fakty z jego życia. Jak mieszka? Czym jeździ? Jaką ma rodzinę? Jak wygląda wizja jasnowidza i czego do niej potrzeba? Wszystkiego dowiesz się z naszego materiału.

Krzysztof Jackowski - stawki za spotkanie. Ile kosztuje wizyta? Oto cennik 2020

Specjalnością Krzysztofa Jackowskiego jest

poszukiwanie osób zaginionych

. Często okazuje się, że jest to poszukiwanie zwłok. Czasem wystarczy, że siądzie w mieszkaniu nad zdjęciem zaginionego, dotknie jego rzeczy osobistych i... już wie. Wskaże rodzinie przybliżone miejsce, przekaże jakieś okoliczności, które pojawią się w jego wizji. Często jednak poszukiwania oznaczają wyprawy w teren, poświęcenie czasu i energii.

- Przez trzydzieści lat mojej pracy odnalazłem blisko 700 ciał. Większość za 200 złotych. Czy to wygórowana cena? - pyta jasnowidz.

Krzysztof Jackowski z Człuchowa - dowody jasnowidzenia i poszukiwanie zaginionych

W rozmowie z "Nowościami" Krzysztof Jackowski podkreśla, że największą satysfakcją są dla niego podziękowania za pomoc od policji i zwykłych ludzi. Na swojej stronie internetowej publikuje ich wiele, opatrując hasłem "dowody jasnowidzenia". Nie brakuje tu też medialnych publikacji potwierdzających jego zaangażowanie w głośne poszukiwania zaginionych.

Krzysztof Jackowski - jasnowidz z Człuchowa. Oto jego stawki! Jak pomaga? Ile bierze za poszukiwanie zaginionych? Czy jest skuteczny?

"Składam panu serdeczne podziękowania za pomoc w odnalezieniu mojej mamy Genowefy S. (zam. Chrośnica), która wyszła z domu 21.10.2001 i nie powróciła. Pomimo usilnych poszukiwań przez policję, wojsko, GOPR, mieszkańców wsi i okolic, nie została odnaleziona. (...) Dla Pana wystarczyło 50 minut, aby wskazać miejsce zaginięcia" - podkreśla w liście pani Danuta, córka zaginionej.

Jasnowidz z Człuchowa - cena za wizytę i pomoc w poszukiwaniach

Szczęśliwie, bywało i tak, że Krzysztof Jackowski pomagał odnaleźć zaginionego całego i zdrowego. "Szanowny Panie! Donoszę, że zgodnie z zapewnieniem o życiu mego syna i pobycie w Szczecinie - wszystko się potwierdziło. Syn przebywał przez 15 dni poza domem, a ja i moja rodzina odchodziliśmy od zmysłów. Dzięki panu przetrwaliśmy w nadziei, że syn żyje. I stał się cud! Mamy żywego i całego Grzegorza - przybył do domu. Teraz zajmuje się nim lekarz - przechodzi badania psychiatryczne i psychologiczne" - melduje w liście, kończąc podziękowaniami, pani Maria z Poznania.

Krzysztof Jackowski - jasnowidz z Człuchowa. Oto jego stawki! Jak pomaga? Ile bierze za poszukiwanie zaginionych? Czy jest skuteczny?
Anna Arent

Takich poruszających listów Krzysztof Jackowski posiada w swoim archiwum naprawdę wiele. Tylko niektóre upublicznia na swojej stronie internetowej. Podobnie jest jeśli chodzi o pomoc policji w całym kraju. Ze zrozumiałych względów nie każda jednostka policji przyzna oficjalnie, że skorzystała/korzysta z pomocy jasnowidza. Są jednak takie, które wizjonerowi z Człuchowa wystawiły "glejt" na piśmie. Na przykład komendant komisariatu policji w Polanicy Zdroju (woj. dolnośląskie), w liście zaznaczając, że Jackowski wskazał miejsce, gdzie znajdowały się zwłoki zaginionej Janiny W. "z tolerancją do 200 metrów". Gdy pokrywa śniegu stopniała, ciało odnaleziono.

Ludzie, którzy zgłaszają się do jasnowidza z Człuchowa, najczęściej są już pod ścianą.

- Naturalnym jest, że najpierw liczą na policję. Gdy tej nie udaje się odnaleźć osoby zaginionej, szukają pomocy u prywatnego detektywa. Ci jednak potrafią wysoko się cenić. Detektyw o chyba najbardziej znanym w Polsce nazwisku, ten bardzo "medialny", bierze za swoje usługi od 10 tysięcy złotych wzwyż. Wiem to od swoich klientów - mówi Krzysztof Jackowski "Nowościom".

Gdy poszukiwania detektywistyczne nie przynoszą efektów, zrozpaczeni ludzie zgłaszają się do jasnowidza z Człuchowa - jako do ostatniej już instancji. Jackowski podkreśla, że jego stawka za wizytę jest niezmienna od lat. I taka sama w przypadku sprawy prostej, jak i skomplikowanej. To, ile wołają za swoje usługi prywatni detektywi i inni jasnowidzący, pozostawia bez komentarza. - To obciąża ich sumienie. Nie moje - podkreśla.

Krzysztof Jackowski i jego rodzina. Jak mieszka?

Jasnowidz w Człuchowie żyje skromnie. Wraz z żoną wychowują 16-letnią córkę. Dwoje pozostałych dzieci ma już dorosłych, na swoim. Od 30 lat ma zarejestrowaną własną działalność gospodarczą. Opłaca sobie ZUS, płaci podatki. Gdy był młodszy, pracował zawodowo, a jasnowidzeniem zajmował się dodatkowo. W pewnym momencie, ze względu na wiek i stan zdrowia, musiał coś wybrać. Postawił na jasnowidzenie.

Krzysztof Jackowski - jasnowidz z Człuchowa. Oto jego stawki! Jak pomaga? Ile bierze za poszukiwanie zaginionych? Czy jest skuteczny?
Tomasz Bolt/Polskapresse

- Nie dorobiłem się na tym żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się - zapewniał Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Nowościami". - Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy.

Wizyta lub spotkanie z Krzysztofem Jackowskim. Jak wygląda wizja?

Aby się umówić z Krzysztofem Jackowskim, trzeba się wcześniej z nim skontaktować (namiary na stronie internetowej). "Aby pan Jackowski mógł wykonać poprawną wizję, podczas spotkania prosimy o dostarczenie odpowiednich materiałów" - czytamy na jego stronie.

Krzysztof Jackowski - jasnowidz z Człuchowa. Oto jego stawki! Jak pomaga? Ile bierze za poszukiwanie zaginionych? Czy jest skuteczny?

Jak wygląda takie spotkanie z jasnowidzem Jackowskim?

  • Jeśli wizja dotyczy osoby zaginionej, prosimy o przyniesienie ubrania (najlepiej koszulki), które osoba ostatnio nosiła, jej zdjęcia.
  • Materiały potrzebne w innych niż zaginięcia sprawach omawiane są indywidualnie, w zależności od typu sprawy.
  • Podczas wykonywania wizji dot. zaginięcia, rodzina i najbliższe osoby proszone będą o opuszczenie budynku na 30-40 minut, ponieważ ich obecność może zakłócić wizję.
  • Prosimy również nie sugerować prawdopodobnych wersji wydarzeń ponieważ, jak powtarza jasnowidz „sugestia jest jego największym wrogiem".
  • Wszystkie wizje przekazywane są na piśmie, z zastrzeżeniem możliwości pomyłki" - czytamy na stronie internetowej wizjonera z Człuchowa.

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 25

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

e
ej
19 marca, 09:17, Doretta:

O MÓJ BOŻE!!! To z pewnością szokujące i prawdziwe świadectwo życia ... Nazywam się Doretta Allison. Odwiedziłem forum tutaj w Internecie w dniu 07 marca 2020 r. I widziałem cudowne świadectwo tego potężnego i wielkiego rzucającego zaklęcia, zwanego DR OGUNDELE, na forum udostępnionym przez inną kobietę. Nigdy w to nie wierzyłem, ponieważ nigdy nie słyszałem ani nie nauczyłem się czegokolwiek o magii lub zaklęciach wcześniej. Żadna dusza nie byłaby w stanie wpłynąć na mnie o magicznych zaklęciach, dopóki DR OGUNDELE nie zrobi tego dla mnie i nie przywróci mi małżeństwa z 8 lat rozpadu i przyprowadzi męża z powrotem do mnie w ciągu 24 godzin, kiedy czytałem o nim wcześniej w Internecie, zrobił to samo dla mnie. Byłem naprawdę zdziwiony i zszokowany, gdy mój mąż ukląkł błagając o wybaczenie i bym go przyjął z powrotem .. Jestem naprawdę niski wyrażeń, i nie wiem, jak bardzo mogę przekazać wam moje uznanie DR OGUNDELE, jesteście Bogiem posłanym do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Zgodziłem się z nim, aby dzielić się jego nazwiskiem na każdym forum, dlatego dzielę się tym świadectwem tutaj, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w skontaktowaniu się z Dr Ogundele z WhatsApp lub Viber Chat: 27638836445.

Dr Ogundele? Jakie paliłeś ziele?

t
tak myśle

Zaden z wizjonerów a tym bardziej szaman Pan Jackowski nie przewidzieli koronawirusa.100% ich wizji i przewidywań to wielka ściema dla zdobycia sławy i poklasku.Ani Nostradamus nic nie przewidział.Pandemie i plagi zdarzają się od kiedy ludzkość istnieje.To walka.Jak człowiek znajdzie antidotum na wirusa to on się za jakiś czas mutuje się i tak w kółko.Taka jest kolej rzeczy.

D
Doretta

O MÓJ BOŻE!!! To z pewnością szokujące i prawdziwe świadectwo życia ... Nazywam się Doretta Allison. Odwiedziłem forum tutaj w Internecie w dniu 07 marca 2020 r. I widziałem cudowne świadectwo tego potężnego i wielkiego rzucającego zaklęcia, zwanego DR OGUNDELE, na forum udostępnionym przez inną kobietę. Nigdy w to nie wierzyłem, ponieważ nigdy nie słyszałem ani nie nauczyłem się czegokolwiek o magii lub zaklęciach wcześniej. Żadna dusza nie byłaby w stanie wpłynąć na mnie o magicznych zaklęciach, dopóki DR OGUNDELE nie zrobi tego dla mnie i nie przywróci mi małżeństwa z 8 lat rozpadu i przyprowadzi męża z powrotem do mnie w ciągu 24 godzin, kiedy czytałem o nim wcześniej w Internecie, zrobił to samo dla mnie. Byłem naprawdę zdziwiony i zszokowany, gdy mój mąż ukląkł błagając o wybaczenie i bym go przyjął z powrotem .. Jestem naprawdę niski wyrażeń, i nie wiem, jak bardzo mogę przekazać wam moje uznanie DR OGUNDELE, jesteście Bogiem posłanym do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Zgodziłem się z nim, aby dzielić się jego nazwiskiem na każdym forum, dlatego dzielę się tym świadectwem tutaj, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w skontaktowaniu się z Dr Ogundele z WhatsApp lub Viber Chat: 27638836445.

J
Jacek
Dodam pytanie:

czy są badania naukowe lub lekarstwa na ludzką głupotę, podłość, chciwość.

To jakim prawem te słowa są w słownikach, jak tego nie ma, nie ma dowodów naukowych.
J
Jacek

Dar jaki otrzymał posiadali ludzie nie tylko średniowiecza, tylko człowiek ubogi w intelekt może tak komentować.

Czy ktoś zdaje sobie sprawę jak to jest widzieć więcej niż inni. Potem wrócić do życia, zaparzyć wodę na herbatkę, opłacić rachunki, zrobić zakupy i mieć w głowie co się zobaczyło?

Ja wiem też widziałem więcej niż bym chciał zobaczyć, jak żyć po tym, staram się, normalnie.

G
Gość
27 lutego, 17:32, Gość:

Nikogo nie odnalazł. Nie ma żadnych dowodów,to mówi policja. Jeszcze opowiada że rozmawia ze zmarlymi. To trzeba mieć tupet. No i naiwnych co w to wierzą. No i jest parę portali co mu nakręcają interes

Kto ma czelność mamić społeczeństwo takimi średniowiecznymi zabobonami....ciemnota i szukające na siłę sensacji media pochodnej z zachodu.

G
Gość

Dobrze że jest taki ktoś kto pomaga ludzką 😀

G
Gość

Wspaniały człowiek. Pomógł wielu ludziom..

G
Gość
12 lutego, 10:03, Gosc:

A podatki odprowadza ?a działalność ma zarejestrowano ?

Oczywiście że odprowadza!!

G
Gość

Nikogo nie odnalazł. Nie ma żadnych dowodów,to mówi policja. Jeszcze opowiada że rozmawia ze zmarlymi. To trzeba mieć tupet. No i naiwnych co w to wierzą. No i jest parę portali co mu nakręcają interes

G
Gość
22 stycznia, 15:48, Michalina:

Jak nauczyć się jasnowidzenia żeby można było coś przewidzieć Panie Krzysztofie jackowski przecież nie każdy ma dar czy trzeba przejść studia! Lub jakiś kurs

Trzeba w czystości żyć !!!!!! Michciu, albo być oziębłą seksualne,

x
xxx

najlepiej to logicznie pomyśleć, a rozwiązania same się nieraz nasuwają

G
Gość

najlepiej skorzystać z prywatnej wróżki u Pani Alicji na stronie: wrozkaalicja.pl

można bardzo łatwo i bezpiecznie szybko zmówić pytania a odpowiedz dostajemy w 2 godzinki

G
Gość
12 lutego, 09:03, Gosc:

A podatki odprowadza ?a działalność ma zarejestrowano ?

A umiesz czytać?

G
Gosc

A podatki odprowadza ?a działalność ma zarejestrowano ?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3