Tylko u nas
nowosci.com.pl

Zobacz koniecznie!

Rozwiń
Lady Pank w Od Nowie. Legendy polskiego rocka po raz kolejny...

Lady Pank w Od Nowie. Legendy polskiego rocka po raz kolejny pojawią się w Toruniu

Tomasz Wersocki

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

Dziś w Od Nowie wystąpi artysta z wyjątkowym głosem, a jutro fani Lady Pank usłyszą największe przeboje grupy.
W klubie studenckim „Od Nowa” wystąpi Janusz Panasewicz oraz Jan Borysewicz, czyli legendarny zespół Lady Pank

W klubie studenckim „Od Nowa” wystąpi Janusz Panasewicz oraz Jan Borysewicz, czyli legendarny zespół Lady Pank ©ARKADIUSZ GOLA

W siedzibie Książnicy Kopernikańskiej przy ul. Słowackiego dziś w godz. 12-14 odbędzie się świąteczny kiermasz używanych gier planszowych.

Udział w kiermaszu jest bezpłatny, zarówno dla kupujących, jak i dla sprzedających. Kupujący negocjuje cenę upatrzonej gry bezpośrednio ze sprzedającym i płaci mu umówioną kwotę. Sprzedający za darmo wystawia swoje gry, a Książnica nie pobiera żadnych opłat i prowizji.

Zobacz także: Prezes miejskiej spółki TIS bez oskarżenia. Prokuratura skierowała do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowaniaWstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dzień walki

Z okazji przypadającego dziś Światowego Dnia Walki z AIDS w toruńskiej Od Nowie o godz.
19 odbędzie się koncert charytatywny. W tym roku, na scenie wystąpi Skubas - wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu. Jego muzyka stanowi połączenie brudnych, gitarowych riffów z podszytym melancholią wokalem, którym towarzyszą poetyckie teksty o codzienności. Bilety do nabycia w kasie klubu w cenie 40 i 30 złotych.

Jutro o tej samej porze Od Nowę wypełnią dźwięki jednej z już legendarnych grup polskiej muzyki rockowej - Lady Pank.

Muzycy po 35 latach od daty premiery pierwszego albumu postanowili nagrać jego remake. Do współpracy na płycie „LP 1” Janusz Panasewicz oraz Jan Borysewicz zaprosili znanych polskich artystów tj. Kasia Nosowska, Kasia Kowalska, Lech Janerka, Artur Rojek, Maciej Maleńczuk czy Tomasz Organek.

Kolejnym prezentem, który zespół przygotował dla swoich fanów to bonusy w postaci trzech piosenek, które wprawdzie nie ukazały się na debiutanckim albumie Lady Pank, ale zostały nagrane i wylansowane jeszcze przed jego ukazaniem się na rynku: „Tańcz głupia tańcz”, „Mała Lady Punk” i „Minus 10 w Rio”.Największe hity

W czasie toruńskiego koncertu w klubie Od Nowa tegoroczna płyta „LP1” zostanie zagrana w niezmienionej kolejności, aranżacjach i, w kilku przypadkach, w towarzystwie gości, którzy zaznaczyli swoją obecność na albumie.

Koncertom będzie towarzyszyła oprawa nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank zaczynało swoją burzliwą karierę.Bilety na wydarzenie kosztują 99 zł.

Z kolei o godz. 19.30 w Arenie Toruń wystąpi grupa Bajm ze swoim recitalem z okazji jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej. Publiczność usłyszy nie tylko największe hity, ale zobaczy archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto, zespołowi na scenie towarzyszyć będzie orkiestra.


Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo