• Maciej Domański opuszcza boisko. Zastępuje go Jakub Apolinarski

• Goście poradzili sobie z zagrożeniem i wybili piłkę jak najdalej od własnej bramki

• Fila przedryblował rywala i ruszył do linii końcowej boiska! Będzie dośrodkowanie

• 7843 widzów zameldowało się dziś na stadionie w Gdańsku

• Musiolik znów stanął przed szansą zmiany wyniki! Uderzył piłkę głową, ale przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

• Mihalik zagrał w pole karne, ale nie była to najlepsza centra. Od bramki rozpocznie Szumski

• Sławomir Peszko również opuszcza plac gry. W jego miejsce Jaroslav Mihalik

• Jakub Arak zmienia Macieja Gajosa

• Podanie do Skórasia, ale strzał zawodnika częstochowian nie miał prawa zaskoczył bramkarza rywali

• Musiolik wygrał walkę bark w bark i ruszył na bramkę Lechii!

• Dawid Szymonowicz zmienia Daniela Bartla

• Alomerović broni strzał i wypluwa piłkę przed siebie, gdzie nie ma żadnego zawodnika gości, który mógłby zamknąć akcję

• Świetny przerzut na skrzydło do Skórasia, będzie szansa na kolejną bramkę!

• Tomas Makowski kolejnym zawodnikiem Lechii, który ogląda kartkę

• GOOOOOOL! Musiolik podwyższa prowadzenie!

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego, podejście pod pole karne Lechii i wrzutka. Szansa dla Petraska i Musiolika!

• Filip Mladenović ukarany kartką za faul na Skórasiu

• Alomerović wyczuł rywala i rzucił się w swoją lewą stronę. Piłka jednak przelatuje ponad rękami golkipera gdańszczan

• GOOOOOL! Raków wychodzi na prowadzenie!

• Sławomir Peszko ogląda kartkę za faul

• Szybkie przejście pod bramkę Lechii! Peszko fauluje Bebenkę i Raków ma rzut karny

• Cios za cios! Haraslin przyjął sobie piłkę w polu karnym Rakowa, przełożył rywala i uderzył przy bliższym słupku - na posterunku Szumski, który broni ten strzał!

• Szczepański znalazł się w idealnej okazji do strzału! Piłka uderzona jednak wprost w bramkarza gospodarzy

• Zawodnik gości za daleko wypuścił sobie piłkę i w końcowej fazie akcji faulował jeszcze rywala

• Skóraś uwolnił się na skrzydle i ruszył na bramkę Lechii!

• Nic ma mowy o faulu

• Haraslin pada z kolei w polu karnym Rakowa. Sędzia czeka na komunikat z wozu VAR, czy Petrasek faulował rywala

• Potrojony Domański pada przed polem karnym Lechii, ale niewzruszony arbiter pokazuje mu, aby wstawał z murawy

• Nieporozumienie Fili i Peszki na prawym skrzydle. Szumski rozpocznie od bramki

• Piłkarzy wrócili na murawę. Zaczynamy drugą część spotkania!

• Arbiter kończy pierwszą cześć spotkania

• Peszko dośrodkowuje w pole karne gości, jest tam Paixao, który jednak nie był w stanie skierować piłki do bramki

• Nieporozumienie zawodników gości! Petrasek za lekko podał do Szumskiego i goście mieli okazję, by przechwycić piłkę!

• Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej części gry

• Kapitan Rakowa przenosi piłkę nad poprzeczką

• Babenko wrzuca piłkę w pole karne, tam jest Petrasek!

• Musiolik faulowany w środkowej strefie boiska. R

• Szumski rozpocznie grę od bramki po słabym strzale rywali

• Mladenović zdecydował się na strzał z pierwszej piłki i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

• Świetna akcja dwójkowa Haraslina i Mladenovića - wejście w pole karne rywali, ale Haraslin nie spodziewał się podania zwrotnego. Raków odzyskuje

• Dośrodkowanie w pole karne, Petrasek z główki i... posyła piłkę obok bramki!

• Tym razem goście wznowią grę od rzutu wolnego. Piątkowski faulowany przez Haraslina

• Goście wznowią grę z autu na wysokości pola karnego

• Potrzebna pomoc medyków - Haraslin i Skóraś nie podnoszą się z murawy po zderzeniu się głowami podczas walki o piłkę.

• Błyskawiczne przejście pod pole karne Rakowa! Wrzutka w pole karne gości, ale żaden z zawodników gdańszczan nie zamknął akcji.

• Czysta interwencja obrońców gospodarzy, nie ma mowy o karnym.

• Skóraś pada w polu karnym Lechii! Sędzia nie decyduje się na użycie gwizdka, ale będzie konsultacja z wozem VAR

• Niezwykły sprint Peszki kończy się na linii pola karnego Rakowa, gdzie wracający obrońcy zatrzymali piłkarza Lechii

• Lechia wychodzi z kontrą! Peszko przed szansą!

• Napastnik Rakowa główkuje i posyła piłkę obok bramki

• Dośrodkowanie Rakowa w polu karnym - przed szansą Musiolik!

• Peszko powalił Bartla przed polem karnym Rakowa. Goście zaczną od rzutu wolnego

• Alomerović wyciągnął się jak struna i zatrzymał dośrodkowanie.

• Musiolik zauważył niepilnowanego Domańskiego na prawym skrzydle i próbuje przerzucić do niego piłkę!

• Sędzia przerywa grę. Petrasek faulowany przez Paixao w środku pola

• Szumski daleko wybił piłkę w poszukiwaniu Domańskiego, ale pomocnik Rakowa nie miał szans, aby dojść do tego podania. Od autu zaczną gospodarze.

• Mladenović wrzuca piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji

• Lipski zdecydował się na strzał z dystansu! Szumski broni!

• Za mocne dośrodkowanie w pole karne Lechii pada łupem Alomerovića

• Kontra Rakowa i faul Peszki w obronie! Raków ma rzut wolny na wysokości pola karnego

• Po strzale Peszki piłka trafia w słupek i wychodzi w pole!

• Piłka wybita poza pole karne, ale Peszko może złożyć się do strzału!

• Kolejny stały fragment fry dla gospodarz. Tym razem rzut rożny

• Za krótka centra w wykonaniu Lechii i goście spokojnie oddalają zagrożenie od własnej bramki

• Haraslin faulowany na wysokości pola karnego przez Petraska. Będzie dogodna okazja dla gospodarzy

• Podopieczni trenera Stokowca poradzili sobie ze stałym fragmentem rywali. Peszko próbował wyjść z kontrą, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

• Szybkie przejście pod drugie pole karne. Rzut rożny dla Rakowa

• Podanie wzdłuż pole karnego, ale żaden z zawodników gospodarzy nie zamknął tej akcji.

• Haraslin holuje piłkę na skrzydle, będzie okazja dla Lechii!

• Haraslin padł na skrzydle przed polem karnym Rakowa, ale sędzia nie ma zamiaru przerywać gry i pokazuje zawodnikowi, żeby pozbierał się z murawy

• Słaba wrzutka zawodnika gości. Defensywa spokojnie wybija piłkę.

• Szczepański uwolnił się na skrzydle, będzie okazja do dośrodkowania!

• Sędzia Piotr Lasyk rozpoczyna dzisiejsze zawody, gramy!

• Piłkarze wychodzą już na murawę

• Po stronie ekipy z Gdańska nie zobaczymy Augustyna, Kubickiego, Sobiecha, Udovicicia oraz Wolskiego

• W szeregach Rakowa zabraknie kilku podstawowych zawodników. Z gry przez kontuzje wyłączni są Brown, Schwarz, Nouvier, Niewulis i Kasperkiewicz. Za kartki pauzują Jach oraz Sapała.

• Przed ostatnią kolejką w tym roku,gospodarze zajmują obecnie 7. miejsce w ligowej tabeli mając na swoim koncie 30 oczek. Goście z Częstochowy mają natomiast 5 punktów mniej